Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok úgy járni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok úgy járni, hogy neten beszélgettek aztán hirtelen lelép?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel vagyok csomószor így, hogy beszélgetünk facebook-on aztán mondja, hogy most megyek szia.

És ha 1 mp-el utána írok már el sem olvassa. Miért kell rögtön lelépni? Azt se várja meg, hogy mit írok utána.

Aztán persze órákkal később talál válaszol rá ahelyett, hogy nem rögtön lelépne és látná mit írok.

20F


2014. júl. 21. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet wcre megy?
2014. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Story of my life.
2014. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam...
2014. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a legdurvább amikor el sem köszön. ez még a jobbik eset hidd el.
2014. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam már egy párszor így. Nem esik jól. Én csak egyszer léptem le, amikor nagyon sietnem kellett.
2014. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de még előtte annyi képet kérek tőlük, amennyit csak lehet, egy kicsit megphotoshopolom és itt trollkodok velük. Remélem ezt olvasod Eszter. És Csilla. Meg Dóri. És Viki.
2014. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy nem is tini hanem 20 éves nő.
2014. júl. 21. 16:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerem sajnos és nagyon jó beszélgetés közben eltűnik.

Gondoltam csaja vagy felesége van ezért lép így le.

2014. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!