Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban rossz ötlet osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban rossz ötlet osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés

Beleszerettem az egyik osztálytársamba és ő is kedvel engem, de nem akartam annyira elhamarkodni a dolgot ezért megkérdeztem a barátnőimet, akik azt mondták h nem jó ötlet, így ők egy kicsit elbizonytalanítottak, ezért szeretném megtudni h ez tényleg így van-e.

Várom a válaszokat, előre is köszi.



2014. júl. 16. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb, de nekem már volt, hogy bejött. Akkor nagyon gáz, ha kevesen jártok az osztályba. Ha sokan vagytok, akkor kevésbé kínos a szakítás után, mert nem olyan feltűnő, ha kerülitek egymást.
2014. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hány éves vagy,12?:D... Amúgy nem jó osztálytárssal járni szerintem.
2014. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, mennyire kellemetlen lesz, ha szakítotok, és utána minden áldott nap látnod kell, közösen dolgozni az órákon stb. Ez az oka annak, hogy ellenezni szokták a legtöbben.

Persze nem törvényszerű, én ismerek több olyan párt is, akik összejöttek osztálytársként, és már hosszú évek óta együtt vannak, van ahol eljegyzés is volt már.

Viszont egy olyan helyzetben, hogy "beleszerettél" valakibe, aki "kedvel" téged, hát nem tudom, én így nem mennék bele semmibe.

2014. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vanna arra esély ha szakítunk h barátok maradunk?
2014. júl. 16. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én az első barátommal így jöttem össze egész általánosba együtt jártunk, 7.-be jöttünk össze. Középsuliba is egy osztályba kerültünk. 12.-be szakítottunk, de egyáltalán nem kerülgetjük egymást tök jó barátok maradtunk talizni is szoktunk sulin kívül. De ha egy osztályba jársz a barátoddal az több dolog miatt is idegesítő tud lenni. Egy idő után Úgy fogjátok érezni hogy folyton egymás nyakán lógtok, mert azért ha ott vagytok egy osztályba mégiscsak foglalkoztok a másikkal, ha meg valamelyikőtök inkább a barátaival van akkor meg megy majd a sértődés hogy "de mért nem velem foglalkozol" Legalább is nálunk ez ment öt évig.
2014. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2014. júl. 17. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!