Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok barátnőmre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok barátnőmre, alig bírom vissza fogni magam. Beszélget a munkatársaival facebook-on de csak a fiúkal. Eddig nem csinálta ezt csak mióta veszekszünk majdnem mindenap. Féltékeny vagyok + félek elhagy. Hogyan győzem le a féltékenységet?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Veszekedj vele kevesebbet, törődj vele többet és akkor biztos nem hagy el.
2014. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De büdös nemosakszik,munka uttán hazajön izadtan büdösen fekszik mellém fogat se mos büdös a szája ezenkívül a lábkörmeit se vágja plusz eszik ozt ott hadja a tányérokat az asztalon és még az ágyba is eszik odamorzsál ott hadja aztán megy dolgozni szarik mindenbe. Szóltam neki érte azóta flegma velem meg kötegszik feszt.Addig cígat míg ki nem hozz a sodromból és nem ordítok török zúzok, őt viszont nem bántom mert nőt nem illik ütni. :(
2014. júl. 21. 16:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért kezdett el velük beszélgetni, mert tőled nem kap pozitív visszajelzéseket, hanem csak veszekedtek. Amint ez változik nem lesz okod a féltékenységre sem.
2014. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mégis szeretem de illetlen nagyon.
2014. júl. 21. 16:59
 5/13 A kérdező kommentje:
Mit mongyak neki pozítívat ? Ne fürödjél ? Morzsáljaz ágyba, ne moss fogat ? Mit mondjak ? Nem főz semmit nem takarít fiú létemre én csinálok mindent ?
2014. júl. 21. 17:00
 6/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nehezen dolgozza fel, amit mondtál. Valószínűleg bántottad, de el kellett neki mondanod. Dicsérd meg a frizuráját (milyen jól áll neki) vagy ha új ruhát vesz. Akkor helyre áll az önbecsülése.

A mosogatást próbáld meg közös programmá tenni (csináljátok együtt).

2014. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát pl ne veszekedj vele annyit. Velem is sokszor ellőfordult hogy ha veszekedtem a barátommal akkor a fiú ismerőseimmel beszéltem meg a dolgokat, sokszor persze hallgathattam hogy ha velük lennék nem lennének ilyen problémák mert ilyen hülyeségeken tuti nem veszekednének velem, de sose csaltam meg a barátomat. Mondjuk végülis azért szakítottunk mert a végén már csak veszekedtünk és rohadtul nem értett meg, azóta meg összejöttem egy sráccal aki tényleg törődik velem, meg kb hálát adok az égnek hogy szakítottam vele, szóval valahogy beszéljétek meg a dolgokat mert könnyen lehet hogy ugyan az lesz a vége mint nálunk.
2014. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
(7) vagyok, na ilyen dolgok miatt már tényleg veszekedhetsz mert ez elég gáz, nálunk tényleg csak hülyeséget miatt ment a vita.
2014. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fürdésre lepd meg: tegyél mécseseket a kád mellé, használjatok fürdőolajat vagy fürdősót is. Fürödjetek együtt. Jó kis romantikus program (meg még hasznos is).
2014. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
sajnos panelban élünk ahol csak tusoló van egy ember fér bele. kicsi a ház nincs kád , nem tudom így meglepni de díjazom az ötletet.
2014. júl. 21. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!