Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért idegesít annyira, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít annyira, hogy a barátom hány csajjal és hogyan szexelt előttem? Hogyan tudnám ezt a féltékenységet legyűrni?

Figyelt kérdés

talán ez azért van mert életemben először vagyok szerelmes és tapasztaltam meg milyen érzés szerelemmel szeretni egy férfit... nem tudom mindenestre borzasztó féltékenység önt el, valahányszor szóba kerülnek az exei, a velük való szex...

amennyire ráadásul mazochista vagyok, mindig én hozom fel őket, mindig faggatom hogy velük hogy volt stb. egyszerűen mindent tudni akarok és ő tudja jól mennyire megvisel és épp ezért sosem mesél róluk, de mindig annyire erősen faggatom hogy nagy nehezen kiböki a dolgokat. utána meg persze elönt egy erős féltékenység, ott kötök bele a dolgokba ahol tudok, sértegetem a volt nőit, vagy a kapcsolatait...

szóval amint nem tudok tullépni az a 8 éves kapcsolata, egyszerűen úgy érzem nem tudom felvenni a versenyt azzal a csajjal. mi 9 hónapja vagyunk együtt, és ő azt mondja én vagyok az igazi, el is jegyzett, azt a csajt a 8 év alatt sosem jegyezte el. nem tudom annak a csajnak miket mondhatott anno, velem tényleg úgy viselkedik, hogy azt bizonyítja, hogy tényleg velem akarja leélni az életét de túl rövid ideje tart még, és a másikkal is véget ért ugyebár.


szóval iszonyatos ez a féltékenység, ma pl. arról faggattam milyen extrém helyeken csinálták és mikor elmondta megsemmisülve éreztem magam. aztán a következő gondolatsor már az volt hogy szinte már én is érintkezek azzal a csajjal, annyit szexelt vele.


tudom ez így kicsit paranoiásnak hangzik, egyszerűen arról van szó, hogy úgy érzem azzal a csajjal kiteljesedett és annyi mindent átélt, életének 1/3át vele élte le, miközben én sehol se tartok még...


mit tudnék ez ellen tenni??


2014. máj. 4. 23:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te klinikai eset vagy.
2014. máj. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szedd be a piros pirulákat, különben is, itt senki se normális, csak én vagyok helikopter.
2014. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem majd az legyen a gondod, ha attól félsz majd, hogy nem elõtted, hanem inkàbb melletted kivel szexel. Szerintem az elõtted lévõ lànyokra ne is gondolj. Félj attól, hogy majd valaki àtveszi a helyed... :*
2014. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

kösz a hasznosságot.


mellettem nem szexel senkivel és nem is fog, nem az az evolúciós hulladék, mint páran...

2014. máj. 4. 23:42
 5/16 anonim ***** válasza:
Kösd fel magad, ha ilyen hülye vagy :D
2014. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jó... ha melletted senkivel. Akkor màr félned sincs mitôl ¡!!
2014. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem állsz le nem fog kibírni téged :)
2014. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

jó, felkötöm magam.


-.-

2014. máj. 4. 23:48
 9/16 anonim ***** válasza:

Ideges csaj lehetsz. :) Már tudjuk, hogy mit szeret benned. :D

Szerintem próbáld meg ezeket a féltékenységi dolgokat magadba fojtani! Ha nem kergeted vele az őrületbe a barátodat, akkor még tetszhet is neki a féltékenységed, de így egy idő után fárasztó lehet.

Inkább próbáld úgy felfogni az egészet, hogy most csak neked engedi, hogy ráülj. :D

2014. máj. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem te mellőzd a kávét, ha lehetséges.
2014. máj. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!