Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a féltékenységet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a féltékenységet leküzdeni magunkban?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom,hogy megbízhatok a páromban,nem csalna meg...de mint minden férfi tuti,hogy megnézi a nőket...meg ilyen barátkozó típus, és nem szeretem amikor bármilyen nővel kommunikál. Féltékeny vagyok és kész. Félek,hogy esetleg chat-el időnként bármelyik női ismerősével, akár haveri szinten...nem akarom ellenőrizgetni meg ilyenek, de szeretem és nem szeretném sohasem elveszíteni!

2014. jan. 15. 21:44
 1/2 anonim válasza:

Az alapján amit írtál nincs alapod féltékenykedni. Egyébként inkább falu csődöre vagy visszafogottabb típus?

Minden férfi megnézi a nőket, de azért nem nyálcsorgatva, és nem jelenti azt, hogy meg is csalná a párját. Hagyj neki társasági életet, különben megfojtod, és emiatt mentek szét. Neked van fiú ismerősöd akivel szeretsz beszélgetni? Neki is hadd legyen, egészségtelen is ha kantengerben úszik miattad.

A féltékenységed bizalmatlanságból ered. Ha nem tudsz megbízni benne(esetleg már sokat csalódtál) akkor nehéz, a bizalom a kapcsolat egyik alapköve.

Érzed, hogy szeret? Megtesz érted mindent amit lehet?

Ha igen, akkor nincs okod aggódni.

25F

2014. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát nem tudom, igazából kétélű a dolog...én is pont ugyanígy vagyok ezzel a dologgal mint te, csak én ellenőriztem...nem kellett volna...van egy csaj akinek chaten ilyeneket írogat h szépségem, és ez még nem is olyan durva...amikor kérdőre vontam, azt mondta hogy csak egy haver, meg h a pasija miatt nincs neki önbizalma, és h tudat alatt próbálja növelni neki...nekem kicsit gyenge kifogásnak tűnik, mert attól szerintem nem kéne ilyeneket írogatni más csajnak, engem pl rohadtul nem érdekel hogy mi van a pasijával és vele, én sem írogatom a fiúhaverjaimnak hogy ahj de jóképűek... de nagyon nem tudok mit tenni ellene...most állandóan azon idegeskedek, hogy mi van ha kamuzott, és mi van ha nem? nekem már az étvágyam rovására ment a dolog
2014. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!