Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha visszautasítasz valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasítasz valakit, aki szerelmes beléd, de te nem szereted, akkor szoktad sajnálni az illetőt, vagy csak örülsz, hogy leráztad magadról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szoktam.. :(
2010. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam sajnálni valamilyen szinten. :S
2010. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ált énis. De volt olyan amikor annyira üldözött az illető, hogy már inkább örültem
2010. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én pont olyan vagyok mások szerint,hogy mindenkinek segítenék,mindenkinek jót akarok.És ilyenkor rosszul szoktam érezni magam,ha le kell valakit rázni.

15/L

2010. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sajnálom :/
2010. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is sajnálni szoktam:S Persze nem azért,mert hű de nagyra vagyok magammal..hanem csak tudom milyen érzés,ha nem lehetsz azzal,akit szeretsz. És rossz ilyenkor elküldeni az illetőt,de hát ha nem szeretem viszont,azzal tovább ártanék neki,ez nyugtat.:)
2010. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne sajnálnám :( Szegény nem tehet róla, hogy nem illünk össze, és elég sz*r érzés, ha visszautasítják az embert, így próbálni kell minél kíméletesebben a tudtára adni, hogy nem lesz semmi a dologból.
2010. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnálom, nagyon rossz érzés, azért is olyan nehéz kíméletesen de érthetően visszautasítani :(
2010. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom,mert bele tudom élni magam az illető helyzetébe,engem is dobtak már ki azzal az indokkal,hogy nem illünk össze,szal tudom,hogy mennyire rossz érzés!:((
2010. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sajnálom és rohadtul rossz érzés másnak fájdalmat okozni. Főleg, ha egy kedves pasiról van szó, akit mondjuk ismerek is és tudom, hogy nem rossz ember, csak az időzítés nem jó.

Bár volt olyan is, aki a rajongását egészen máshogy akarta a tudomásomra hozni, ami nem igazán tetszett. Nem akarom részletezni, mert hosszú lenne. Féltem tőle, de nagyon. Na annak nagyon örültem, amikor leráztam magamról.

2010. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!