Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Oltári nagy problémám és hibám, hogy nem merek kezdeményezni a páromnál a szexben. Már több mint 3 éve együtt vagyunk és miattam ellaposodott a kapcsolat. Fogalmam sincs, miért csak gondolok rá, de ha oda kerülne a sor, akkor leblokkolok, nem merem megtenni. Pedig tudom, hogy mit szeret, mire vágyik, de mégsem.

Mára már túl sokat agyalok az egészen.. Eltűnt belőlem a spontaneitás és csak az agyam dolgozik, a testem már nem.

Imádom a párom és szeretném, ha boldog lenne, ezért szeretnék megoldást találni erre.

Köszönöm előre is a válaszaitokat!



2014. júl. 21. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyal. Meg probalj megnugodni. Aztan majd meg pia nelkul is. Meg aztan gondolj bele. Ha szeret, akkor kezdemenyezhetsz nyugodtan. Nem fogja leharapni a fejedet.
2014. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt tudom!

Volt hogy ittam előtte kicsit és akkor ment. De nem lehet minden egyes aktus előtt inni. Kicsit ciki volt egy idő után, hogy az nélkül nem ment.

Tudom, hogy így van, de még sem bírom meglépni. Ez oltári gáz... Főleg 20 évesen?! Én már rég elhagynám magam, ha tehetném...

2014. júl. 21. 22:12
 3/5 A kérdező kommentje:
A legnagyobb probléma az, hogy külföldön van. Keveset tudunk beszélni, ha beszélünk akkor félre érti amit mondtam neki. Most pl azt hiszi, hogy én félre járok egy olyan mondat miatt, ami tök más témához tartozik.. És nem érti meg, hogy ez nem így van.
2014. júl. 22. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kezdeményezni ha szereted és kívánod. Azért hiszi azt h félre lépsz mert nem kezdeményezel és ezáltal arra gondol h nem kívánod őt mer valaki mással is együtt vagy. Szóval hajrá drukkolok ;)
2014. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ez az, amire sose lennék képes. Gerinctelennek tartom, mikor valakinek van valakije és mással hempereg az ágyban...

Sajnos csak szeptemberbe jön haza. Addig meg annyit tornázik az agya, hogy teljesen bele temeti magát ebbe a tévhitbe. Tegnap már ki is dobott...

Ő az én párom ebbe a kusza világba.. Ő egészít ki. Csak sajnos azt, hogy nem járok félre 1200 km távolságból nem tudom bizonyítani neki :/

2014. júl. 23. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!