Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy az exbarátnőmér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy az exbarátnőmért aggódom, hogy mi van vele?

Figyelt kérdés

Pedig meg se érdemelné, de aggódom olykor.


Mivel már nem velem van, eszembe szokott jutni, hogy esetleg valami pali átveri, baja eshet neki stb.

Sőt, ha valami olyasmit olvasok, hogy mi történt csajokkal, olykor az is eszembe jut, hogy remélem vele nem történik ilyen.


Valószínű, hogy azért van, mert szerelmes voltam belé, illetve fontos volt nekem, és hát féltettem, érdekelt, hogy mi van vele. Persze normális körülmények közt, akkor semmi rosszra nem gondoltam, most meg aggódom, mi lehet vele, lesz e valami rossz, pedig meg s érdemelné, ráaádsul nem is érdeklem már semmennyire őt.



2014. júl. 17. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Engedd már el és éld az életedet.
2014. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen,teljesen normális.Én ugyan lány vagyok,de minden nap gondolok az exre,és aggódom érte.Ő pl.motorozik,és amikor látok egy motorbalesetet a tv-ben,összeszorul a szívem,és csak remélni tudom hogy nem vele történt meg ez a szörnyűség.

De fordítva szerintem nincs így,őt hidegen hagyom.

Ez van,különbözőek vagyunk.

2014. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Normális, ebből látszik, hogy nagyon szeretted. :) Én is gondolok még az exemre...sokszor még álmomban is megjelenik, pedig már 6 éve nem vagyunk együtt, és boldog vagyok az új párommal 4 éve.
2015. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!