Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan higgyem el, hogy én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan higgyem el, hogy én is kellek valakinek?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy én kövérnek tartom magam, szerintem a mérleg is így van vele, csak a környezetem mondja, hogy csinos vagyok meg anyám kínja, de nem kellene a szemembe hazudni, mert tisztában vagyok vele. Soha nem is célom az ismerkedés, mindegy hova megyek, még csak nem is próbálkozom, mert úgyis felesleges lenne, meg hát amúgy is amíg magadat nem szereted, más sem fog. Na mindegy, viszont, most nyáron Lengyelországban volt egy srác, aki iszonyat vicces, intelligens, tanult, laza és még nagyon jóképű és kisportolt volt. Beszélgettünk sokat, és mint utólag kiderült flörtölni is próbált velem, de én egyáltalán nem vettem a lapot, és később kiderült, hogy nagyon bejöttem neki, de akkor már késő volt. Ezt azóta is bánom, mert hát elég vonzó volt ő is. Hogyan lépjek túl egy ilyen lelki gáton? Mert ma például voltam endokrinológián is, ugyanis inzulinrezisztenciám van, és tartom az étrendet, sportolok, de nem fogyok semmit, és ma a doktornő is azt mondta, hogy ennek lelki eredete van. Anya nem akar pszichológushoz vinni, mert azt mondja, hogy ha szervileg nincs bajom, akkor minden rendben van. Mit tegyek?
2014. júl. 21. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Békélj meg magaddal
2014. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már láttál példát arra, h kellesz vkinek akkor, hol a kérdés? Írhatnál magasságot, kg-t és 3 méretet is, hogy tudjuk beképzeled-e.
2014. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
képet
2014. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a ha magadat se szereted más se fog, elég hülye felfogás....


Én utálom magam, szerintem irtó ronda vagyok, túlsúlyos is, a férjem mégis imád mert ő szépnek tart. Ennyi.


Ha nem próbálkozol, egyedül maradsz. És a te hibád lesz, mert meg sem próbáltad.

2014. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!