Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lesz az első csók?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz az első csók? Izgulok.

Figyelt kérdés
A fiú aki tetszik(belevagyokzugva) bevalotta hogy szerelmes belém és megbeszéltük hogy elmegyünk moziba és ott majd megcsókol. Izgulok, ez lesz a legelső csókóm és nemtudom mit csináljak és hogyan, tippek?. 14/L
2014. júl. 21. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
a szádat ki kell nyitni a többi ösztön. gyakorlás teszi.
2014. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj majd jönni fog az magától:) ne feszülj rá csak lazulj el a többi majd ösztönszerű lesz:)
2014. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És hányadik leszel a fiúnál, 23-adik?
2014. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy.
2014. júl. 21. 23:29
 5/8 A kérdező kommentje:
harmadik! első kettőnek köszönöm
2014. júl. 21. 23:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Oké, nem azért... de miért moziba? Ha két ember egymásba szeret, akkor a randi gondolom arra van, hogy minél jobban megismerjék egymást. Erre elmennek egy olyan helyre, ahol 90 percet ülnek kussban egymás mellett?


Másik. Moziban megcsókol. Ez mi? Nem akarok fszfejnek tűnni... de komolyan úgy akarsz visszaemlékezni az első csókodra, hogy ültök a moziteremben, kukksötét van, aztán majd lesmaciz? Mindketten ülni fogtok, tehát valszeg a testpózotok egy facsarodó szivacsra fog emlékeztetni. Körülöttetek emberek fognak ülni, akik valszeg a filmet jöttek nézni és nem cuppogásra-lefetyelésre kíváncsiak jobbról-balról. Szerintem ez eléggé elszúrja a dolgot.


Első csók? Randi után, amikor a srác hazakísér - igen. Egy romantikus séta során a városban - igen. Padon ülve beszélgetés közben - igen. Egy sötét moziteremben a popcorn felett áthajolva - nem. Bocsi, hogy nem tippeket írtam.

2014. júl. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is elkövettem a mozishibát
2014. júl. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen volt?
2014. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!