Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, lanyok. Meseljetek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok. Meseljetek el lecci, hogy nektek milyen volt az elso csok? 15L

Figyelt kérdés
Ugy ertem, hogy egy kis sztoriba mondjatok el :D hogy hol volt , milyen volt, elveztetek-e ... :)

2014. jún. 26. 12:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
18 voltam, életem első csókja egy 15 éves csajjal. Baromi jó volt, és izgató...utána fél óráig kőkeményen állt a farkam, nem vicc:)
2014. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
nekem lány még puszit se adott :( már lassan 19 leszek :( a férfiak annál inkább puszilgatni akarnak :( melegnek néznek ? :(
2014. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

18 voltam ő 17 egy fesztiválon késő este a sötétben egy csendes helyen ahol csak mi voltunk

és a legjobb, hogy szerelemből történt :D

20/F

2014. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy nézel ki szóval nem tudok mondani semmit, mi baj lehet veled :$
2014. jún. 26. 12:36
 5/18 A kérdező kommentje:
imádom ezeket olvasni :) irjatok még kérlek :D olyan aranyosak :)
2014. jún. 26. 12:37
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

16 voltam. Egy hónapja ismertük egymást, nagy társasággal mentünk moziba. Mellém ült, a film kezdetétől fogta a kezem. Először csak kis puszikat adott, majd megcsókolt. Már nagyon vártam, hogy megtörténjen. :) Eleinte én egy kicsit bénább voltam, de gyorsan megtanított minden jóra. :)

3 és fél éve vagyunk együtt.

19L - 21F

2014. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem aranyos, de igaz :D Buliban voltunk 15 voltam, amikor egy részeg csaj odajött és lekapott, kb fél óráig menta csókcsata, amikor hívták a barátnői, hogy mennek haza. Soha többet nem láttam :D A legjobb viszont utána jött a suliban. A suli legszebb csaja volt. Egy ideje kerülgettük egymást, beszélgettünk, flörtöltünk és egy eldugott sarokba megcsókoltam:) Azóta nem volt olyan jó a csók senkivel, pedig volt már pár barátnőm :) Ha nincs az a részeg csaj, nem mertem volna megcsókolni :D Az Úr küldte azt a csajt a buliban :D 24/F
2014. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
xD
2014. jún. 26. 13:07
 9/18 anonim ***** válasza:

15 voltam

egy parkban történt

A sráccal csak úgy ölelgettük egymást majd nyomotegy puszit a számra majd még egyet és még egyet stb. Végül megtörtént ...kicsit talán nyálas vaolt. De hát addig sose próbáltuk. A többi csókba meg aztán belejöttünk. Nekem nagyon jó érzés volt. Olyan fura de mégis jó

2014. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

24f voltam és egy prostival.

Érdekes volt, és furcsa érzés.

2014. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!