Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom megismert egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megismert egy lány és ezt mondta róla. (lent) Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Megismerte, elég sokáig beszélgettek. És most azt mondta, hogy szeretne tudni róla mindent, de csak azt akarja, hogy a barátja legyen. Ezért most rengeteget ír neki Facebooko, mindennap. Meg, azt mondja, hogy engem szeret..

Szerintetek? :'(


2014. júl. 22. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
számolj vissza megvannak számolva a napjaid
2014. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fura, mert én még sose voltam így. Ha valaki ennyire érdekel, akkor attól akarok is valamit. De nem biztos, hogy mindenki ilyen.
2014. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok egy lányba, egyáltalán nem érdekel egy másik.
2014. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Exem is igy kezdte. El is hagyott. :D
2014. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahh ez rosszul hangzik.

Szerintem adj neki ultimatumot. Ha beszel vele tovabbra is ott hagyod.

2014. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felkeltette az érdeklődését, és ez baj. Más, ha valaki testileg tetszik, azt könnyebb leküzdeni, mintha a személyisége varázsol el, mert az már jóval komolyabb. Szerintem kezd beleesni sajnos.
2014. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez elég furi, de az exemnek voltak ilyen esetei :( minden okés a kapcsolatotokkal?????
2014. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy egyikőtökbe sem szerelmes. Lehet, hogy te vagy a szép számára, vele viszont jobban el tud beszélgetni, mert közel áll egymáshoz a személyiségük. Nem értek egyet azzal a válszolóval, aki azt írta, hogy az szerelem, mert szerintem ahhoz mindkét oldalt (külső+személyiség) szeretnünk kell a másikban.
2014. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!