Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány hova hívhat randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hova hívhat randira egy iwiw-en megismert fiút? 15/L

Figyelt kérdés
Felvettem 1 fiút msn-re ott egész jókat beszélgettünk de ő annyira nem érdeklődött irántam mert akkor szakított a csajával. Mindketten szeretjük a focit a zenét a bulikat és Michael Jackson-t. Szerintetek hogy/hova hívjam el randira? lehetőleg korral és nemmel
2009. nov. 4. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Menyjetek megkeresni Michael Jackson sírját. Azt hiszem nem nagyon tudják, hogy hol van.
2009. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg ,szeretné -e megnézni a This is it c. Jacksonról készült filmet és ha igent mond,kérdezd meg hogy nincs-e kedve veled együtt elmenni rá. Vagy ha lesz valami buli hívd el. A lényeg hogy finoman csináld,ne erőszakosan. Sok sikert!
2009. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

már mindketten láttuk a filmet külön-külön barátokkal úgyh ezért kérdeztem.

köszi am. a választ

2009. nov. 4. 20:54
 4/16 anonim ***** válasza:
Van most az UP című 3D-s animáció, nézzétek meg azt, én láttam, azon tuti röhögtök majd, aztán szép lassan közelebb kerültök egymáshoz
2009. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek erdőbe.
2009. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor még mindig maradt az hogy hívd el buliba vagy akár egy meccsre.
2009. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de hogy hívjam el ? msn-en
2009. nov. 4. 21:15
 8/16 anonim ***** válasza:
szia, jössz?? :P
2009. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nanáh:D
2009. nov. 4. 21:56
 10/16 anonim ***** válasza:
na látod, ilyen egyszerü!! :P ( elözö voltam :P )
2009. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!