Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek kevésbé érzelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kevésbé érzelmes?

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves kicsit mackósabb önbizalomhiányos lelkileg gyenge férfi vagyok. Bocsánat, kisfiú. Egy férfi tudja mit szeretne tenni magával, nekem viszont fogalmam sincs.


Van egy lány barátom, akivel úgy fél éve igencsak jó barátságba kerültünk. Ahogy teltek a napok, egyre jobban beleszerettem, viszont ez nem talált viszonzásra.


Szinte minden nap találkozunk, mellette olyan boldog vagyok, mint senki mással. Miután hazamegyek olyan érzés, mintha tőrt döfködnének a szívembe. Öngyilkossági gondolatok, folyamatos szenvedés. Próbálom felhozni magamba a negatívumait és ezeket erősíteni, hátha sikerül kiszeretnem belőle, de egyszerűen képtelen vagyok rá.

Mivel jóformán mindent elmond nekem, állandóan hallgathatom a pasizós problémáit, ráadásul ezt néha élőben is végig követem. Nem kívánom senkinek azt az érzést senkinek, amikor elmegy egyet kocsmázni a barátaival és pár méterre smárol valami csávóval élete szerelme.


Egyszerűen nem bírom tovább elviselni, hogy ennyire beleszeretek emberekbe és ki akarom ölni magamból az érzelmességet.


Mit tegyek, hogy ne éríntsenek ennyire kemény az ilyen események? Meg szeretnék tanulni túllépni.


2014. júl. 22. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd akkor nevezd magad hím neműnek ha az is vagy, inkább változtatni kéne magadon és az életeden
2014. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hanyagold ez őnkinzás , vagy dugd meg és ugy hagyd el
2014. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szerintem keress valakit akivel beszélgethetsz erről. Fiút/lányt vagy pszichológust, a lényeg az, hogy megértő legyen és ne menjen el az egész felett annyival mint az első két válaszoló, bár az igaz, hogy tényleg magad kínzod.

Ha ki tudod beszélni magadból a dolgot akkor valamivel jobb lesz.

Ezen kívül még nyisd ki a szemed más irányba is, nem ő az egyetlen lány.

2014. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát igen,meg kéne tanulnod elengedni.

És ez akkor a legkönnyebb,ha egy ideig hanyagolod a másik fél társaságát. Közben meg eljárkálsz haverokkal,tán még ismerkedsz is.. Aztán,ha úgyérzed túl vagy a csajon lehet beszélgetni. De még azt nézed,ahogy melletted smárol,meg neked mondja a padis dolgait az kb önkínzás...

Nekem volt egy srác,ugyan mi jártunk is pár évig,aztán szakított.. Akkor mi megbeszéltük,hogy hagyunk egymásnak időt a továbblépésre,de utána azért jóviszony fennmaradhatna. Ez így is volt. Pár hónap 0 beszélgetés. Mostmár a csajos/pasis dolgokat is volt,hogy megbeszéltük egymással.

A csaj tudja am,hogy hogyan érzel?

2014. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg kell szűntetned a barátságot!

Mond meg neki, hogy részedről a barátság nem működik,több pedig úgysem lehet köztetek, ERGO nincs értelme. Kezdj el ismerkedni,sport,meló!

2014. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Önsajnáltató, élősködő vagy.
2014. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írtam neked privátot. Én is kb. szóról szóra ilyenen mentem át.
2014. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem elengedni kell megtanulnod, nem az érzelmeket elfojtani, hanem ÖNMAGAD szeretni. Ugyanis aki szereti önmagát, az nem mástól várja a boldogságot, nem idealizál másokat, hanem képes tenni önmagáért és a saját boldogulásáért (párkapcsolati téren is).

Nem az érzelmesség itt a gond, hanem az, hogy negatív érzelmeket élsz meg egy olyan kapcsolatban, ami akár egy csodálatos barátság is lehetne, ha többre értékelnéd önmagad. Jelenleg azt látod, hogy ha ez lány veled lenne, akkor boldog lennél. Nem így van. Egyáltalán nem lennél boldog, mert benned nincsenek meg azok a készségek, amik miatt boldog tudnál lenni. Ezt más nem fogja tudni pótolni neked. Ha másképp nem megy, akár szakember segítségét is érdemes igénybe venni.

2014. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"gyenge férfi vagyok. Bocsánat, kisfiú. Egy férfi tudja mit szeretne tenni magával, nekem viszont fogalmam sincs. "


Ilyen férfi kinek kell?

2014. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

SZEDD MÁR ÖSSZE MAGAD EMBER!!!!!!!!!!!

elöző voltam, nyafogásból még senkinek nem jött össze

2014. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!