Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ötleteket kérnék, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket kérnék, hogyan csináljam?!

Figyelt kérdés
Holnap fogok szakítani személyesen a barátommal, Ő akar szakítani velem mert hirtelen haragból szoktam olyanokat mondani amit nem gondolok komolyan és elege lett. Tanultam a hibámból, viszont esélyt sem ad, hogy bebizonyítsam. Holnap szeretnék a lelkére hatni, hogy ne csak a rossz dolgokra gondoljon, hanem a jókra is ami ezerszer több volt. Esetleg valami tanács,hogy mit tegyek? Könyörgni nem szeretnék, viszont mindenképp szeretném, hogy ezt higgadtan átgondolja. 10 napja megy ez és mindennap mást mondott eddig..egyszer, hogy átgondolja, egyszer h legyen vége. Mi tévő legyek? Hasznos válaszokat szeretnék, tapasztalatokat. Esetleg valami olyan helyzetbe hozni, hogy megkívánjon vagy valami.
2014. júl. 22. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
semmit dobd ki nem érdemled meg
2014. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ahogy ő nem tud megváltoztatni téged, te sem tudod őt. Nem tudod te eldönteni, hogy ő elgondolkozzon-e vagy nem. Elmondani elmondhatod neki a véleményed, de rákényszeríteni, h gondolkozzon el rajta, nem.
2014. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ne menj el :D

Legalább tud gondolkozni még 1 kicsit.. És ne nagyon beszéljetek hogy gondolkozhasson :D

2014. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se szakíts vele.Hidd el én is átéltem ugyan ezt..Kérd meg őt hogy találkozzatok,és beszéljétek meg higgadtan.Valami olyan helyre menjetek ahol tényleg nem zavar senki és egyedül vagytok.Mutatsd meg neki,hogy tényleg megbántad.Mond el mit érzel olyankor mikor kettesben vagy vele,hogy mennyire szokott hiányozni ha nem vagy vele.És hogy megpróbálsz jobban odafigyelni és megpróbálod kontrolálni a hirtelen haragod.Kérj tőle bocsánatot.Mond el neki,hogy milyen terveid vannak még vele..hogy mi az amit még kiszeretnél próbálni az ő társaságában.Jobbat nem nagyon tudok..
2014. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Kerida ***** válasza:

"Esetleg valami olyan helyzetbe hozni, hogy megkívánjon vagy valami"


Ez pont olyan mint a könyörgés, csak a testeddel teszed nem szavakkal. Ha csak elcsábítod azzal nem győzted meg arról, hogy jó ha veled marad, mert megjavulsz, csak arról, hogy még mindig nyitva van a barlang előtte.

2014. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ő akar szakítani velem, nem Én vele..
2014. júl. 22. 15:01
 7/19 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok..csak úgy szólok,hogy csábítással nem lehet mindent megoldani.Ő se hülye.Tudja hogy ha nem garantálod a javulást akkor ugyan az lesz mint eddig.
2014. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Csak elvagyok keseredve, múlt hétvégén még olyanokat mondott, hogy elvesz feleségül, Hétfőn összekaptunk és ez lett belőle...nem akarom elveszíteni, nagyon szeretem, és tudom, hogy Ő is.. De elege lett és azt mondta nem akarja, hogy folytassuk, de tudom hogy szeret engem.
2014. júl. 22. 15:08
 9/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak meg akart ijeszteni ezzel az egész szakítós dumával..nem hiszem hogy egyik napról a másikra csak úgy megváltozik a véleménye
2014. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hát elég komolyan hangzott. De holnap nagyot kell alkotnom!!
2014. júl. 22. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!