Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomban és szeretnék vele összejönni, de nincs ötletem hogy hogyan csináljam. Tudtok nekem jó ötleteket adni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és néha beszoktam kísérni az iskolába, majd haza, de ennyi az egész amit vele együtt szoktam csinálni... Tovább akarok lépni de nem tudom mi tévő legyek. Köszi előre is :)
2014. febr. 7. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
lép j tovább, halagyj előre, lépj, menj lépj hát, kalandra pajtás. hogy mit tegyél? öltözz be gandalfnak és mior buszozik a busz elé állsz és elkezded ordibálni h itt ugysem mész át.
2014. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom mennyire ismered, de mielőtt összejöttök ismerd ki amennyire csak lehet. Utána ítéld meg akarsz-e egy olyan típusú emberrel járni, mert nagyon rossz vége lehet. Én is jártam osztálytárssal, még mindig egy osztályba járunk. Már szakítottunk és egyikünk se nagyon akarja látni a másik képét, de kénytelenek vagyunk 7ből 5 napba mégis....Szóval jól gondold meg. 16 éves vagy még pár évig osztálytársak lesztek nekem már csak májusig kell kihúzni de neked...

19/L

2014. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Régen évfolyamtársak voltunk, akkor nem nagyon ismertük egymást, de most gimibe osztálytársak lettünk és már az 1. évben is tetszett, de nemrég egyre többet kezdtem érezni iránta. Egyébként közepesen ismerem, és mivel mindenkivel nagyon kedves ezért szívesen járnék vele :)
2014. febr. 7. 16:44
 4/5 anonim válasza:
Mivel lány vagyok, lehet tudok tanácsot adni. Minden lány szereti, ha valakinek bejön:) Ha tetszik neked, derítsd ki, mit érez irántad. Csak siess, nehogy elkéss... :) Állj elé, és valld be, hogy szerelmes vagy... Persze négyszemközt. Hívd el valahova!
2014. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne bevallani neki, mert megkönnyebbülés lenne. Csak félek, hogy mit fog rá reagálni.. De azt hiszem azt már sejti hogy bejön nekem.
2014. febr. 7. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!