Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok szimpatikus egy fiúnak sem? Mi lehet a baj velem? Miért nem vagyok szerethető? L/21

Figyelt kérdés

Soha nem nyomultam egy fiúra sem, mindig megértő voltam, azt mondtam nem muszáj találkoznunk mindennap, úgy hogy nem is akartam ráakaszkodni. Volt egy fiú akivel randiztam egy hónapig. Mindig késett a randikról, azután egyik napról a másikra csak eltűnt, minden magyarázat nélkül.

Utána volt egy fiú, aki szintén késett a randikról, el volt úgy hogy napokig nem is érdeklődött utánam. Ő vele 1 hónapig tartott.

Most pedig 4-szer randiztam egy fiúval. tőlem 2 évvel fiatalabb. Viszont amikor először találkoztunk be se mutatkozott nekem semmi. Eleinte azt hittem hogy félénk. Jött ezzel a szokásos lerázó szöveggel hogy én túl jó vagyok hozzá, és ha jobban megismerném rájönnék hogy nem jó vele. Nem értem miért akart többször találkozni, ha még csak meg sem akart vagy mert csókolni. Azt mondta hogy túl komoly vagyok, pedig inkább ő volt az mert sehogyan se mutatta ki hogy tetszenék neki igazán. Meg sem dicsért semmi. Azt mondta hogy az utolsó randi nem volt jó mert komolyabb voltam mint a többin.

Amúgy mások állítása szerint nincs baj a külsőmmel. De a belsőmmel mi lehet a gond? Kedves, aranyos, megértő, mosolygós vagyok, akivel ok témáról elehet beszélgetni. De persze azért nem vagyok mindig vidám, de ez mással is előfordul.


2014. júl. 22. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

"Kedves, aranyos, megértő, mosolygós vagyok, akivel ok témáról elehet beszélgetni."


Lehet, hogy te annak tartod magad, de kívülre nem ezt mutatod. Ez olyan, mint amikor egyik csak, akivel foglalkoztam avval dicsekedett, hogy azt mondják róla, ő csak úgy árasztja magából a szeretetet. Közbe meg bunkó volt.

2014. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*csak=csaj
2014. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De én épp az hogy nem voltam bunkó senkihez.
2014. júl. 22. 16:10
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát, igazság szerint tényleg túl jónak tűnsz hozzá :DD
2014. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az a csaj se mondta magát bunkónak, mégis az volt. A természetes viselkedésed miatt lehet, hogy nem látod meg magad valójában. A te kedvességed lehet másnak ömlelgás, a molyogásod meg ironikus.


De az is lehet az eddigi pasikban van a hiba, akikkel találkoztál.

2014. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
az is lehet hogy csak te tartod magad ilyennek, de ha tényleg ez vagy akor lehet pont ez az átlagosság a gond, legyél egy kicsit gonoszabb és laza, lehet humorérzék hiányod van, ha esetleg ez nézz showder klubot az segit. De az is lehet hogy túl steril vagy, nem ismerlek igy csak tippelhetek, lehet nincs elég fantáziád, olvass esetleg többet. Ezek nem biztosak, de van egy görög mitológiai történet ami szerint az emberek 4 kézzel, 4 lábbal és 2 arccal születtek, de Zeus szétválasztotta őket hogy aztán az életük folyamán egymásra találjanak.
2014. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szoktam viccelődni pedig.
2014. júl. 22. 16:18
 8/19 anonim ***** válasza:
olyan vagy mint a magas vékony fiú
2014. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ő a magas vékony LÁNY
2014. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat. Mocskolódásra nincs szükségem.
2014. júl. 22. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!