Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk elmagyaráznátok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk elmagyaráznátok nekem hogy nektek miért a k*rv@k tetszenek?

Figyelt kérdés
Semmit sem érek azzal hogy szép, kedves, megértő vagyok. De a lányok akik mindenféle fiúval lefekszenek azok bezzeg mindenkinek tetszenek.
2014. júl. 22. 16:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Újabb férfigyűlölő kérdés. Miért nem sportolsz? Miért nem mész a diszkóba ismerkedni, ahelyett, hogy a gyakorin szidnád a fiúkat?
2014. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én utálom a k**vákat, szóval kikérem magamnak. Szerintem azért szeretik sokan őket, mert könnyen dughatóak. 21/F
2014. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valóban szép, kedves és megértő lennék, akkor válogathatnál a pasik közül, nem pedig itt "sírnál":) Mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy nehéz bepasizni a mai világban. Ha valóban vannak értékeid, akkor nincs miért izgulnod.
2014. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Lehet benned van a hiba ha egyik pasinak sem kelesz.
2014. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts kérlek, a könnyűvérű nők első sorban azoknak jönnek be, akik csak "arra" utaznak. Aki komoly kapcsolatot, társat keres, azt egyáltalán nem érdeklik az ilyen nők.
2014. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
NE ÁLTALÁNOSÍTS! Nekem pl. egyáltalán nem jönnek be,de ezzel nem vagyok egyedül!
2014. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem a krvák tetszenek, csak könnyebb őket megfektetni. Ennyi, nem kell ezt túlbonyolítani.
2014. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

A világban mindig is a k*rvák kellettek az embereknek, hisz azokra nem kellett sok időt fordítani, pár alkalmasnak megteszi, de hosszútávon nem.

Tehát normális kapcsolatokhoz, még mindig a normális épeszű lány áll az első helyen.

22F

2014. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nekem eddig mindegyik fiú azt nem mondta hogy nem szereti a k*rv@kat aztán én aki egy rendes lány az nem jön be nekik.
2014. júl. 22. 16:42
 10/24 A kérdező kommentje:
Van k*rv@k között is olyan akinek komoly párkapcsolata van.
2014. júl. 22. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!