Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk elmagyaráznátok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk elmagyaráznátok nekem hogy nektek miért a k*rv@k tetszenek?

Figyelt kérdés
Semmit sem érek azzal hogy szép, kedves, megértő vagyok. De a lányok akik mindenféle fiúval lefekszenek azok bezzeg mindenkinek tetszenek.
2014. júl. 22. 16:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az tetszik nekik azokban a "lányokban", hogy könnyen megkapják őket. Én személy szerint nagyon nem bírom az ilyen "lányokat". Persze az én véleményem nem számít sokat...:D
2014. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A kúvákért fizet az ember és ilyen férfi ritka. Fogalomzavarban vagy. Hány éves vagy? Mert kb 15 nek tűnsz
2014. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Köszönjük az (újabb) általánosítást, kérdező!

Azt azért jobb ha tudod, hogy a te hozzászólásaidból elég nagy mennyiségű düh árad... az meg nem vonzó. Egyáltalán nem.

2014. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kapásból le***vázod azt akiről semmit sem tudsz az (ne haragudj, de) primitivizmus.
2014. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Alapból az ösztönök úgy vannak beleírva a férfibe, hogy a "magjaikat" minél több helyen vessék el, ez a fajfenntartási ösztön. És egy kva könnyebben kapható a szexre, tehát könnyebben el lehet benne vetni a magokat úgymond. És van, aki felül tud kerekedni ezeken az ösztönökön és van, aki nem, te az utóbbiakról beszélsz :)
2014. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nekem Te lennél az ideál :) én a szolid, kedves lányokat szeretem... a kur... csak arra jók...
2014. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Vonzóak, adnak magukra, ápoltak, kiteszik amijük van meg egyszerűen megkívánja a férfi szem. :)

Komolyan nem sokan gondolják velük kedves kérdező ne aggódj, idővel meg neked is meglesz a párod. ;)

2014. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Igen tisztelt értelmes, gondolkodó embertársaim!

Ezen a napon megosztom veletek a titkot.

Jól figyeljetek.

A FÉRFIAK NEM A KÖNNYŰVÉRŰ R#BANCOKRA BUKNAK, HANEM A CSINOS,SZÉP CSAJOKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mivel minden férfi a külső alapján hoz ítéletet először ezért egyértelműen nem a legundorítóbb egyedhez fognak odamenni.

Ugyanez a nőkre is igaz.

Tehát, hiába lenne, egy leírhatatlanul csúnya már-már förtelmes ember remek beszélgetőpartner ill. lelki társ, te azt úgyse fogod megtudni, (ha csak nem történik valami véletlen)MIVEL logikus, hogy csak olyan nővel, férfival kezd el társalogni az ember, akit vonzónak talál.

Következtetés:A belső nagyon fontos, de csak annak a belsőjét fogod "megismerni" aki a külsejével is megfog.

2014. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Már annyiszor leírtam, szóval...


...a férfiaknak azért kellenek a qrvás nők, mert a nőknek a hülye ellenszenves köcsög tahó seg*gfejek kellenek... :-)


Egy másik lehetőség pedig az, hogy egy qrva kihívóbb, többet mutat magából, arra meg jobban rá lehet gerjedni... :-)


Jaaa, hogy mindenki csak gerjedés és élvezés miatt választ társat? Nézz körül! A család, mint normális férj-feleség felállás kezd totálisan elhalni...


Ez egy örök körforgás, mert azért nem házasodnak, mert senkiben sem lehet megbízni annyira... ...tehát dugás van, van aki erre rááll, van akinek ezt nem fogadja be a bele... :-)

2014. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Van k*rv@k között is olyan akinek komoly párkapcsolata van."


Te akkor mégis kiket hívsz k*rv@nak? A férfiaknál sikeresebb nőket??

2014. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!