Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikusok, melegek! Ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, melegek! Ti hol ismertétek meg a párotokat? Hogy jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Kérdés adott. :) Kíváncsi vagyok a történetetekre, mert már kezdem feladni. :D

2014. júl. 22. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Már nem vagyunk együtt, de itt gyakori-n ismerkedtünk meg. Egy ideig minden jó volt, már úgy volt hogy találkozunk is, de egyik napról a másikra "eltűnt".
2014. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én is megismertem pár lányt itt gyakorin,de nem igazán fogtak meg. Az igényeim nem teljesíthetetlenek, de eddig nem igazán találtam meg azokat az értékeket egy lányban sem,amiket fontosnak tartok. Külső is fontos szerepet játszik, bár jelenleg egy olyan lány tetszik, aki egyáltalán nem az esetem,de ismeretlen okból vonzódom hozzá.(de ő is felejtős,mert nagyon zűrös) Úgyhogy... arra várok,hogy valaki akkora hatással legyen rám,hogy az ilyen kicsinyes dolgok ne számítsanak. :) Azért leginkább mégiscsak annak örülnék,ha olyan lánnyal sikerülne megismerkednem,aki üti a mércét minden téren. :D Hát... mindegy, tényleg nagyon válogatós vagyok. :D
2014. júl. 23. 20:44
 13/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Én szívesen ismerkednék, még sose ismerkedtem se társkeresőn, se itt.

Ha valakinek van kedve beszélgetni velem akkor rám írhat.

Bár tudom, hogy nem ez volt a kérdés témája, csak gondoltam...

21/L/L

2014. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én itt :) Tök véletlenül válaszoltam a kérdésére, ő meg rámírt. Pár hónapja volt még csak, meg sajnos nem lakunk közel, de reménykedem hogy megtaláltam akit kerestem :)


Planetromeon én is fentvoltam, de ott elég "érdekes" fazonok vannak... aki pedig normális volt, az sajnos nekem nem jött be.


24/F

2014. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!