Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tortent mar veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tortent mar veletek olyan, hogy ismertetek egy csinos not de egyszeruen keptelenek voltatok elviselni ha lattatok kozeletekben volt, ha igen miert ereztetek ezt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagytok egy hullámhosszon. Mindenkinek van kisugárzása és az övé más frekvencián rezeg. Nem illetek össze. Más az illata. ...

Egy kicsit kevés infót adtál meg

2014. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Történt. Utálom az illetőt, a lelkembe gázolt egyszer, igencsak megsértett. De ettől még csinos nő.


23/F

2014. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt ilyen de ferfiba. Nagyon tetszett, de megsem mertem hozza kozel kerulni. Alig kaptam levegot amikor meglattam. Foggalmam sincs mi volt az, azota sem.
2014. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!