Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak ha mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha mindig az exekről dumál?

Figyelt kérdés
Hellótok! Kb 2 hónapja összejöttem egy lánnyal de eleggé zavar hogy mindig az exekről beszél...Már megmondtam neki hogy nemérdekelnek a régi pasijai erre aztmondja mivan féltékeny vagy? Bármiről beszélünk felhozza jaaj a Peti is igy ugy szokta meg vele miket csinált...minden nap csak róluk beszél nem vagyok féltékeny csak már tényleg nagyon idegesitő es hiaba mondom neki csak az a válasza rá amit leirtam... Ti mire tippeltek miert csinalja ezt? Annak ellenere is hogy mar megmondtam neki nem erdekel
2014. júl. 22. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tehát szívesen kilépnél ebből a "kapcsolatból", csak a verőlegények miatt nem mersz?
2014. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kilépnék szivesen csak nemakarom magam megveretni de őszintén azt sem tudom igazat e mond mert nem ismerem a baráti körét csak a közöseket es 2-3 barátnőjét na de nemis baj holnap beszélek vele és ha valami azért nekemis vannak barátaim
2014. júl. 22. 21:24
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek valamit?
2014. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Oké, oké, oké. Lassíts. Mi van? Hogy megveret téged, ha elhagynod?


Barátom, ez rohadtul nem egy kölcsönös szerelmi kapcsolat. Ezt úgy hívják, hogy mérgezett, toxikus kapcsolat.


Itt nem az a baj, hogy állandóan exeiről dumál (az is, hasonló cipőben jártam, később dobott és újra összejött exével), de ilyet épeszű ember nem mond, hogy megveret téged. Az ilyen szemében csak egy tárgy vagy.


Úgyhogy lapát és iszkiri minél hamarabb onnan. Ha pedig jönnek a verőlegények, készülj te is pár haverral.

2014. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Beszéltél vele?
2014. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Elnezest nem volt idom irni..szakitottam vele mindjart masnap ahogy kiirtam a kerdest nem volt semmi problema...:) koszi mindenkinek a valaszokat
2014. aug. 6. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!