Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a barátommal lassan 2 hónapja.Az elején még minden olyan jó volt,mármint így beszélgetés téren...

Már reggel írta hogy "jó reggelt!:)" amikor még fent sem voltam.Azóta élőben minden szinte tökéletes,viszont amit neten beszélgetünk az romlik.Egyre kevesebbet keres,én meg utálok ráírni mert nem akarom hogy "zaklatásnak vegye".Aztán amikor találkozunk,minden jó,az a "Imádom" érzés:) A kérdés csak az,hogy miért nem képes akkor is ilyen lenni amikor nem vagyunk együtt?

És ezt már több srácnál is megfigyeltem...

18/F 16/L



#szerelem #kapcsolat #keresés #miért nem keres
2014. júl. 21. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
He?
2014. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyáva ahhoz, hogy élőben elmondja az igazat. Elsőnek ez ugrott be.
2014. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert neten qrva unalmas beszélgetni állandóan. Barátommal mikor összejöttünk vagy skypen dumátunk vagy együtt voltunk, de egy idő után nagyon meguntuk. Utána szinte már nem is beszéltünk, csak néha rám irt facen aztán kész. De élőbe minden rendbe volt, és az a lényeg nem?
2014. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DanteSparda ***** válasza:
100%
hülye internet függő fiatalság
2014. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd zokon hogy mindig megkeressen a neten, neki is lehet magánélete. Nem csinálhatja azt hogy dumáltatok déltől 5-ig, majd amikor hazamentek, rögtön nyomás a fb-re csacsogni. Ez ígynem fer :/
2014. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

áá szerintem szakíts vele, ha facebookon nem tudtok beszélgetni. azmeg már milyen?! élet ez így? mert szerintem nem. ez dráma, és biztos csak kihasznál.

inkább ismerkedj meg egy chatbottal.

2014. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat,nagyon jól estek:)) igen mondta is hogy neki az számít amikor velem van,de nekem csak az a problémám,hogy íg azt érzem nem gondol rám/hiányzok neki
2014. júl. 21. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Háááát.... mi több, mint 1,5 éve vagyunk együtt és minden egyes nap beszélünk facen, akár reggeltől estig is, élőben is, sőt ha úgy van, hogy hallani akarjuk egymás hangját, ha pl egy hétig nem találkozunk, felhívjuk egymást telón :)Persze kimegyünk a saját barátainkkal, csináljuk a dolgunkat, de rengeteget beszélünk minden egyes nap és nem ununk egymásra, ennek semmi jele :) Én nem értem azokat, akik kritizálják az internetet, hogy bezzeg régen... fogadjátok el, ma a számítógép világában élünk és kész, ezen nem tudom mit nem lehet elfogadni! A facebook, skype stb.. életünk részévé vált és akik olyanok, azoknak igenis szükség van ott is társalgásra! 22L 23F
2014. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Chaten minden más. Ha előben jó, akkor az a lényeg. Szerintem nem is kell mindig a másikon lógni folyton.
2020. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!