Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora korkülönbség lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbség lehet baj? Összejöttem az öccsével. Hogy kell egy kapcsolatban viselkedni?

Figyelt kérdés

2 hete együtt vagyok a legjobb barátnőm testvérével, aki 15 éves, én 17 vagyok. Már fél éve húzzuk ezt, ő kezdeményezett. Ő tapasztaltabb (volt már együtt lányokkal), de én vele csókolóztam először, szóval kicsit fura ez.

Nem tudom, hogy viselkedjek, vagy mikor kezdeményezzek... Szinte senki nem tudja még, hogy együtt vagyunk, mert nem tudom, a legjobb barátnőm hogy fog reagálni.

Azt sem tudom, hogy kell egy kapcsolatban viselkedni, hogy ne legyek túl nyomulós, vagy túl érdektelen, mikor viszem túlzásba a dolgot, vagy egyáltalán nem baj-e az, hogy folyton náluk vagyunk (hatalmas a házuk, van benne minden, medencék, játékszoba, stb. és sosincs náluk senki, így nem is látnak/hallanak minket).

Meg hogy ne legyek féltékeny, amikor tudom, hogy bármilyen lányt megkaphatna és mindenki odavan érte, és ő engem akar mégis, aki átlagos és nem is túl szép, vagy vékony...


Annyi minden kavarog a fejemben és úgy érzem, én kevés vagyok hozzá.


2014. júl. 22. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de tuti a "legjobb barátnőd" öccséről van szó ha a lánynak nem számoltál be minden részletről??:)

Egy idő után ha jól viselkedik veled akkor érezni fogod, hogy neki te kellesz és nem más így ezek az érzések el fognak múlni benned.

Kicsit hagyd, hogy irányítson de figyelj arra hogy ne hagyd unatkozni magad mellett és ha szeretnél valamit akkor mond/csináld/mutasd neki.

2014. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!