Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehet belém?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel sokat szoktam beszélni és volt amikor tök rossz kedvem volt meg minden meg kicsit flegma is voltam vele,de nem szàndékosan..és ilyenkor a legtöbben elküldenek melegebb éghajlatra,de ő akkor is utàna csak azt mondogatta,hogy milyen jó volt hallani a hangod meg tök jó volt beszélgetni. Szerintetek szerelmes lehet belém? Azt tudom,hogy tetszek neki...
2014. júl. 22. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk? :DD
2014. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ó te kis észkolosszus, ezt mi honnan tudjuk?
2014. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Igazmondó666 ***** válasza:
azt nem lehet biztosra megmondani hogy tetszel-e neki, de biztos hogy fontos vagy számára
2014. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!