Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelt kérdés
Másfél éve együtt vagyok a barátommal, aki 30 éves( én 17) de sokan megszólnak érte. Én nagyon jól érzem magam vele, nem a szexért van velem.( mindenki ezzel jön) Szóval az a kérdésem, hogy ti erről mit gondoltok? Sajnos anyukám nagyon nehezen tudja elfogadni, amit meg is értek, de én magyon szeretem és ahhoz képest mennyi év van közöttünk nagyon sok közös témán van és megértjük egymást.
2014. júl. 22. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2014. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 KnightBalazs ***** válasza:
Hát kicsit durva de én pont letojom! Anyukádat meg szeresd mert megérdemli.
2014. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen mit mondd más, amíg ti ennyire szeretetik egymást

Remélem tényleg nem szeretne kihasználni, és boldogok lesztek együtt még sokáig, puszi!:)

2014. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, sok.
2014. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Soook
2014. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem örülj neki, hogy együtt lehettek és ne foglalkozz senkivel, a lényeg, hogy ti szeretitek egymást.Én is hasonló cipőben járok, mert 31 éves vagyok és egy 17 éves fiút szeretek, de mi sajnos nem hiszem, hogy együtt tudunk lenni..:(

Ne add fel és harcolj a szerelmedért! :)A szülők majd elfogadják előbb-utóbb..:)

2014. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bőven sok
2014. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Háát... Ha ti így érzitek jónak, felőlem.. Viszont biztosan találnál valamivel fiatalabb srácot is, akivel ugyanilyen jó minden. Első kapcsolat esetleg?
2014. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#1 #2 #6 nagyon aranyosak vagytok, soksok puszi nektek :*

A többieknek is Köszönöm a válaszát! :)

2014. júl. 22. 22:53
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 nem első kapcsolat, eddig csak velem egykorú barátaim voltak, de valahogy velük nem volt ilyen jó
2014. júl. 22. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!