Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar találkozni velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar találkozni velem?

Figyelt kérdés

Körülbelül 5 hónapja ismerkedtünk meg egy sráccal. Én 31 éves vagyok ő még nincs 20. Én munkába mentem, ő suliba járt ugyanazzal a busszal. Eleinte csak szemeztünk, de nagyon tetszettünk egymásnak, és bár én próbáltam lebeszélni magam erről még mielőtt elkezdtem volna, nagyon tetszett és kíváncsi voltam rá,végül a facebook-on is megtaláltuk egymást, és azóta majdnem napi szinten beszélgetünk. Személyesen is beszéltünk párszor a buszon, de sajnos nem túl sokszor. A face-en viszont nagyon jókat beszélünk, és sok olyan dolgot elmondunk egymásnak, amit másnak nem. Arról is szó volt már, hogy milyen jó lenne, ha egykorúak lennénk, vagyis nem lenne ekkora korkülönbség köztünk..Ő így nem tud elképzelni semmi kapcsolatszerűt, én többször akartam már találkozni, hogy kettesben legyünk és úgy beszéljünk, és ő bár azt mondta akar, mindig volt valami kifogás, hogy sportol és nem ér rá..vagy egyszerűen figyelmen kívül hagyta a kérdésemet..viszont a beszélgetéseket folytattuk..Én már többször próbáltam abbahagyni, mert nagyon magam alatt vagyok már az egész miatt, de mindig valahogy folytatódott a dolog, ha nem írtam neki, akkor ő keresett..azt hiszem szép lassan bele is szerettem, volt, hogy le is írtam neki az érzéseimet, és akkor mivel megkértem rá hogy ne keressen többet volt kb. egy hét szünet, de akkor is sokat láttuk egymást és nem bírtuk, hogy nem köszönünk, meg hogy nem beszélünk..és kibékültünk, és azóta is beszélünk..már többször próbáltam kérdezni az érzéseiről, de egy részegen leírt összefüggéstelen üzenetnél többet még nem sikerült kicsikarnom belőle..Nagyon zárkózott, és mindig vagy eltereli a témát, vagy egyszerűen nem válaszol. Megbeszéltük, hogy a szülinapomkor elvisz motorozni..de én már nem is reménykedem benne, hogy fogunk találkozni, már megkérdezni sem merem..Nagyon szeretem ezt a fiút, nagyon érett, és komoly és szerény, és sokszor gondolom azt, hogy erősebbnek kéne lennem és nem beszélni vele, hogy találjon magának vele egykorú lányt, de valamiért képtelen vagyok elengedni. Tudom, hogy sok minden miatt nem lehetne köztünk normális kapcsolat, ezt azt hiszem ő is tudja, de attól még találkozhatnánk. Sokszor úgy érzem, hogy ha találkoznánk utána könnyebben el tudnám dönteni, hogy van-e értelme ennek az egésznek, vagy nincs. De így nem tudok továbblépni. Nekem már volt előtte három komoly kapcsolatom, elég tapasztalt vagyok már, de ilyen még sosem volt, hogy egy ennyivel fiatalabb fiút szeressek. Neki egy komolyabbról tudok, és már arra is gondoltam, hogy ettől fél, hogy ő nem olyan tapasztalt.

Nagyon szép fiú, és hamar találna magának bárkit, de inkább sokszor otthon ül és velem beszélget, és én emiatt is rosszul érzem magam. Fogalmam sincs mit tegyek. De a legjobban azt nem értem, hogy miért nem akar velem találkozni?



2014. júl. 22. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak fél :) próbáld bátorítani :) Ne add fel :) Ebből még nagyon komoly kapcsolat is születhet. Remélem összejön, sok sikert! :)
2014. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
A legnagyobb gond az, hogy szerintem kevésnek érzi magát hozzád. Azért valljuk be, ennyi év tényleg sok, főleg hogy te, mint nő vagy az idősebb. Ő még most kezd igazán bulizni, te viszont lassan családot terveznél. :)
2014. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a korkülönbség zavarja a legjobban, és túlságosan ad mások véleményére, nem meri vállalni hogy még 20 sincs és egy 11 évvel idősebb nővel lép kapcsolatba.

Találkozni gondolom azért nem akar, mert az olyan nincs visszaút jellegű dolog, akkor még több találkozás lenne azt meg tényleg nem akarja, vagy nem tudna parancsolni a vágyainak..?

Ez a véleményem, de lehet hogy tévedek.

2014. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..Már én is ezerszer végiggondoltam a dolgot, minden oldalról..próbálom magam az ő helyébe is beleélni, meg próbálok erről vele sokat beszélni, hogy ő mit szeretne, meg mit vár tőlem, de elintézi egy nem tudom-mal, vagy valamivel eltereli a témát..már a szexről is egy csomót beszéltünk..már arra is gondoltam, hogy le kéne feküdnünk egyszerűen egymással, és kész..De ha találkozni sem akar velem..Meg mondjuk én nem csak ennyit szeretnék..:)
2014. júl. 22. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Neee a csak szexel tönkretennétek, am ha azt akarna csak nem így viselkedne... rendes srác ő, nem alkalmikra vágyik :) ne törd össze a szívét :) lassan majd majd egyre bátrabb lesz!
2014. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:)Ari vagy..de nem tudom meddig tudok várni rá..:)De nem azért mert más érdekel, hanem mert most már nagyon fáj az az egész...:(

Mondjuk már 5 hónapja várok..Csak egyszerűbb lenne, ha tudna velem beszélni az érzéseiről..Igazából az ő idejét nem szeretném rabolni, mert annyi lány közül válogathat..Egyszerűen nem tudom mit csináljak. Fogalmam sincs, hogy lehet szóra bírni egy fiút..:)

2014. júl. 22. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!