Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány 5 éve szanaszét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány 5 éve szanaszét törte szívem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
egyszerűen mindig rajta gondolkodok... 4 év, hét hónapja beszéltem vele utoljára... de hiányzik.. senkivel nem tudok megbeszélni semmit se... mit csináljak ?
2014. júl. 22. 22:57
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
ugassatok kutyák :)
2014. júl. 22. 23:11
 12/32 anonim ***** válasza:
de te mi a f***omat képzelsz magadról most őszintén.. idejössz leírod a problémádat, leszól 2 ember és kioltasz mindenkit? ember.. gondolkozz..
2014. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
segítségért jöttem, mint te is mondtad :)
2014. júl. 22. 23:13
 14/32 KnightBalazs ***** válasza:
Rajtad csak a golyó segítene. Mondtam húzd ki az ujjad a seggedből.A világ nem csak napfény és szivárvány. Ez egy kegyetlen, undok hely, és bármilyen tökös srác vagy, térdre kényszerítenek, ha hagyod, és soha nem engednek felállni.Nem az számít, mekkorát tudsz ütni, hanem hogy milyen keményen állod az ütéseket, miközben talpon kell maradnod.Ha tudod mit akarsz és mit érsz menny és vedd el ami jár! Ne mutogass újjal másokra, ne mondd, hogy nem te vagy a hibás hanem ö vagy, ö vagy akárki. Ez gyáva duma.Soha ne higgy annak aki azt mondja, hogy nem vagy rá képes.Ha van egy álmod ne mondj le róla!Ha valaki nem tud valamit azt szeretné ha te se tudnád.Ha akarsz valamit tegyél érte, ennyi.
2014. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

akkor ismerd el hogy kicsit kevés benned a férfiasság..


amúgy próbálj keresni valaki mást. egyszer muszáj lesz túltenni magad ezen.

2014. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
A kérdező egy nyúlbéla. Nem is mondanám férfinak, igazából egy tejbetök kisfiú, aki legszívesebben anyukája szoknyája alá menne pityeregni.
2014. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

"ugassatok kutyák :)"


Az a csaj, szerintem jól pofán röhögne, ha olvasná ezt a kérdést, és tudná, hogy te írtad ki. Az meg plussz szánalom, hogy egy magadfajta gyenge fiú oltagat itt másokat.

2014. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
tudod tizennégyes... az ilyen idézetek nekem sokat jelentenek... 9 év thai-boxos múlttal... de egyszerűen nem tudom feldolgozni, hogy egy ilyen büdös csicskáért ott hagytak... aztán keménykedik a srác a haverokkal.. mondtam, hogy telibeverem velük együtt... azóta se hang se semmi.. nem tudom feldolgozni...
2014. júl. 22. 23:19
 19/32 KnightBalazs ***** válasza:
Szégyent hozol a thaiboxra. Szégyent hozol minden férfira. Gyenge szíved van habár erős tested. Ez az amit soha nem fogsz kiedzeni a lelkedet és a szívedet nem tudod thaiboxxal megedzeni. Gyenge a szíved és nincs mit tenni.
2014. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
A tarkónlövés segít.
2014. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!