Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után adnátok neki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után adnátok neki egy esélyt? Mit tegyek, hogy tisztán lássak?

Figyelt kérdés

Ált. iskolában volt egy nagyon jó fiúbarátom, kb. legjobb barát. 14 évesen lefeküdtünk, de aztán ő megváltozott. Elkezdett kevesebbet beszélni velem, bekerült a népszerűek közé, ma már a legtöbb lány vele szeretne lenni. Nagyon fájt ez, mert nem ilyennek ismertem, de továbbléptem. 15 évesen külföldre költöztem, az apámhoz, messzire. A srác nem akarta, hogy menjek, hogy ő helyrehozza az egészet és minden úgy lesz, ahogy szeretném. De én csak azt akartam, hogy soha többet ne lássam.

De most Mo.-ra költöztem és az utolsó évemet itt végzem el, itt érettségizem le és osztálytársak leszünk.

Amióta itt vagyok, nagyon teper.

-Több órát vezetett azért, mert én felhívtam.

-Írt egy baromi aranyos levelet, amiben leírt mindent, hogy mennyire sajnálja és hogy azóta is naponta gondolt rám, már többször megvette a repjegyet, hogy meglátogat, vagy hogy találkozzunk, de sosem keresett, mert félt a reakciómtól.

-Legutóbb látta, hogy még mindig abban a pólójában alszom, ami még 8.-ban maradt nálam és itt hagyott egy újat...


Az évek alatt neki nem volt tartós kapcsolata, én pedig még csak csókolózni sem tudtam senki mással. Sejti, hogy nem vagyok túl rajta és szeretne egy esélyt. De én nem tudom, mi tévő legyek. Elmentem 15 évesen, visszajöttem, közel a 18-hoz, mégis olyan minden, mint amikor elköltöztem. Azt hittem, túl leszek rajta, nem vesz le a lábamról a tökéletes külsejével, a szabályos mosolyával, a vicceivel, vagy akár azzal, ahogy rám néz.


2014. júl. 22. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért ez a "többször megvettem a repjegyet" duma elég gyenge. Vagyis nem túl hihető, elvégre az ilyesmi nem olcsó mulatság, meg ha meg akar látogatni külföldön, azért csak megbeszéli előtte, nem?

Amúgy te döntésed, te ismered. Ha vonzódsz hozzá, adhatnál neki egy esélyt.

2014. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Neki nincs nagyon olyan, ami drága lenne. Beszélni pedig nem tudott volna velem, mert mindenhonnan tiltottam, a telefonszámomat csak mástól szerezhette meg, de sosem vettem fel neki.

Vonzódok hozzá, de ki tudja, mikor lesz megint olyan, mint régen és én azt nem akarom újra átélni.

2014. júl. 22. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:
egy esélyt megér szerintem. és ha nem jön össze akkor nem kell azon rágódnod hogy mi lett volna ha megpróbálod.
2014. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!