Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak potlek lennek?

Figyelt kérdés
Mar egy eve egyutt vagyok egy fiuval. Par napja kiderult, hogy az elejen abszolut nem tetszettem neki. Igaz, hogy 15 kiloval tobb voltam en sem voltam megelegedve magammal. Haverok lettunk, o kozben szinte minden lannyal le akart fekudni, volt aki nagyon is tetszett neki, de a csajnak nem kellett. Mi egy ejszakaig osszejottunk, bar akkor mar lefogytam. Aztan utana semmi nem tortent. Miutan meg tobbet torodtem a testemmel, egyre tobb pasi legyeskedett korulottem, ra fel evre elkezdett erdeklodni irantam. Hetvegenkent "osszejartunk", de persze o kozben is az elozo vagy idegen csajokkal flortolgetett. Nem tulajdonitottam akkor neki nagy jelentoseget, mert nem gondoltam, hogy komolyra fordul a dolog. Kozben jobban megismertem, beleszerettem. Az elmondasa alapjan o is nagyon sokat valtozott, meg soha nem szeretett ennyire senki, allandoan a jovorol beszel, meg, hogy egyutt maradunk orokre stb. En viszont azota nagyon sokat gondolkodom azon, hogy van ertelme ennek? Az onbizalmam a nulla alatt ( foleg, ha meglatok egy alacsony lanyt, mivel en magas vagyok es regen mindig azt hangoztatta, hogy neki pici csaj kell) es csak addig nyomja ezt a szoveget, amig nem jon valaki mas. Ugy gondolom neki fontosabb a kulso. Bar azt mondja, en nezhetek ki barhogy akkor is szeretni fog, de nem tudok neki hinni. Ugy legyek egyutt valakivel, hogy attol rettegek, ha terhes leszek elhagy, mert meghizom? Nem tudom mitevo legyek. vagy csak en fujom fel a dolgokat? Egyszeruen azota ugy erzem, hogy a tobbi nohoz kepest, csak egy selejt vagyok. Holott masok is mondjak, hogy akik neki tetszettek hozzam kepest nem nagy eresztesek. Mit csinaljak? Menjek vagy maradjak?

2014. júl. 23. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyni kellene ezt a pasit, mert lerombolja/ta az önbizalmadat. Ahogy elkezdesz ismerkedni találni fogsz nagyon sok olyan srácot, akinek így ahogy vagy, úgy vagy tökéletes. Neki viszont szerintem bármit is tehetnél nem lennél elég jó. Ő mindig kajtatni fog a többi nő után. Így viszont kényelmes neki, mert te ott vagy neki, akivel összebújhat, de mégsem kell magát lekötnie. A végén még anorexiába kerget téged. Nem érdemel meg.

Én 164 cm/64 kg vagyok és semmi bajom nincs ezzel, udvarló is van.

2014. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én elképzeltem milyen lányt keresek pontosan, kívül belül...inkább a teltebb lányok jönnek be, így az "álom nőt" is teltnek képzeltem el, nem rég megismerkedtem egy nagyon kedves lánnyal aki inkább vékonyabb, de a belső miatt nagyon megkedveltem, ő csak barátságot szeretne, amit tiszteletben tartok és tartom ehhez magam :) de azt tudom, hogy simán megtudtam volna szeretni a külsejét, bele tudtam volna szeretni :) és sokat tanultam ebből az esetből...mondjuk nekem mindig is a belső értékek kellettek, mert egyesek szerint elég nagy elvárásaim vannak a belsőt illetően...de nekem nagyon fontos, hogy olyan lányt találjak...lehet ennél a srácnál eddig nem volt "ideál", csak aki jött az jött...és most kialakított egyet a te személyedre "alapozva" :) szóval szerintem megváltozhat miattad, de ezt csak ő tudja bizonyítani! :)


21F

2014. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. :) Nagyon nehez a dontes. Soha nem tett amugy megjegyzest ram, de vajon tenyleg megvaltozott? Azt elhiszem, hogy most vekonyan tetszem neki, de lehet meg mindig megvan a felszines enje es amint egy uj kornyezetbe kerul (munkahely stb) ha valaki aki tetszik neki es a csaj ranyomul, majd annyit mond nekem, hogy hat megsem te vagy az igazi. Vagy elhihetem neki, hogy senki nem erdekli rajtam kivul?
2014. júl. 23. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj szavakkal akármit mondhat...de a tettek beszélnek igazán...
2014. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!