Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikicicaaaa kérdése:

Egy pofon véget vethet a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyok együtt a barátommal(3 éve ismerem),akivel a tegnapi napig minden a legnagyobb rendben ment.Mindennél jobban szeretem.Tegnap este elmentünk egy szórakozóhelyre a baráti társaságunkkal,a buliba pedig összefutottam az exemmel.Jó viszonyban vagyunk a szakítás óta,tegnap este is beszélgettünk,de ezzel a páromnak eddig nem volt problémája.A barátom kicsit többet ivott a kelleténél ezért mondtam neki hogy menjünk haza,erre ő elkezdett velem üvölteni hogy maradjak csak az exemmel,egymásnak vagyunk teremtve,stb.ezeket elengedtem a fülem mellett,és betudtam az alkoholnak,de otthon folytatta.Teljesen kikelt magából,még sose láttam ilyennek.Olyanokat vágott a fejemhez hogy egy rbanc vagyok és már biztos többször megcsaltam.A veszekedésünk végén pedig pofon ütött,és ezt azóta se hiszem el.Nem fájt,de maga a tény hogy képes volt erre.......Utána elrohant és csak hajnalba jött haza.Reggel bocsánatot kért de nem vagyok hajlandó beszélni vele.Mi tévő legyek?nagyon szeretem.Ő 23/f én 20/l

2014. júl. 23. 13:31
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
67%
en mar pakolnam ossze a cuccait vagy a sajatomat
2014. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 KnightBalazs ***** válasza:
56%
Utálom az ilyen embereket. Apám is hasonlit az ilyen tipusra... Folyton féltékenykedik és iszik. A vérébe fullasztanák minden ilyen férfit aki egy nőre teszi a kezét. Szerintem kerülj távól tőle! Semmi jóra ne számits egy ilyen embertől...
2014. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
50%
egy pofon 2 pofon 3pofon , 1 fog 2 monokli, majd jön a többi
2014. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
50%
Menekülj, mert csak rosszabb lesz. Hidd el, sajnos tapasztalat.
2014. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 KnightBalazs ***** válasza:
8%
Huzz bőrt a fogadra és lovagolj el a halál fa..szán kedves 5# Te érdemelnél meg egy jó nagy verést!
2014. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
70%

Nem kérdés.

Útjaitok váljanak el. (komolyan)

2014. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

A fentiek jól írják, ha most engedsz, bennragadsz egy verős kapcsolatban. Több év után elhiszem, hogy van olyan szitu, hogy egy férfinél is elszakadhat a cérna, ismerek olyan nőket, hogy ajjaj, de ez nem engedhető és tűrhető meg a te esetedben.

A szíved begyógyul, és ha jót akarsz magadnak, lépsz, amíg lehet, ne várd meg a folytatást.

2014. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem lépj le..
2014. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
73%
Szakítás. Ha ezek után vele maradsz, csakis saját magadat minősíted.
2014. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
36%

Jézusom, hogy itt egyesek mennyire prűdek. Egy pofon nem a világvége, igaz részeg volt, józanon biztos nem ütött volna meg. A másik ami meg tiszta szánalmas, hogy ha egy pasi pofoz meg egy csajt az a világvége, halálbüntetést érdemelne stb.. de ha egy csaj pofoz meg egy pasit az tök normális, biztos megérdemelte stb..

Láttam erről egy videót, ahol egy pasi és egy csaj nyilvánosan eljátszották, hogy először az egyik erőszakoskodik a másikkal, utána fordítva. Mikor a csaj csinálta mindenki röhögött a pasin, hogy milyen szánalmas, hogy egy csaj veri meg, senki nem segített a pasinak, pedig elég komoly sérüléseket szerezhetett (és persze ha visszaütött volna akkor egy őrült állat lett volna). Viszont mikor a pasi kezdett kicsit erőszakoskodni, de semmi durvát nem csinált egyből mindenki odament fenyegetőzni.. itt tart a társadalom, a nőknek mindent szabad, akár holtraverhetnének egy pasit az utcán büntetlenül.

De visszatérve a ti esetekre, én nem a pofon miatt lennék kiakadva, hanem hogy így lerészegedett. De gondolom ez nálatok normális, szóval vállald a következményeket, ha hagyod neki.

2014. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!