Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm el fog menni koleszba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm el fog menni koleszba. Vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Most kezdi szeptemberben a 12. évet. Érettségizni fog, aztán úgy tervezi, hogy utána fel megy Pestre egyetemre. Én idén ballagtam el, szakmunkásként végeztem. Sok ember javaslatára, de leginkább barátnőm noszogatásának hatására beiratkoztam szakma utáni érettségire, mert hogy az érettségi milyen jó. Ezzel csak az a gond, hogy amikor ő le fog érettségizni, nekem utána még egy évem lesz vissza, mert két éves a felnőtt érettségi. 1 éve és 9 hónapja vagyunk együtt. Rákérdeztem hogy ha ő el megy Pestre én meg itt maradok Zala megyében, hogyan fogunk találkozni. Mondtam neki, hogy majd fellátogatok hozzá hétvégente. Erre az volt a válasza hogy biztos nagyon sokat kell majd tanulnia és nem fog ráérni. Akkor mondtam neki hogy a hónapba akkor 1-2 hétvégét töltsünk csak együtt. Az volt a válasza hogy az úgy nem jó, neki az nem elég. Azt mondta mi lenne ha addig majd befagyasztanánk a kapcsolatunkat és ha a céljainkat elértük, utána újra együtt lennénk.

2014. júl. 17. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
sajnos...
2014. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
igen viszont sok uj kapcsija lessz , már alig várják a kanok a friss husit:)
2014. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, elég sok ember meg tudja oldani
2014. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha erős a szerelmetek, akkor az mindent kibír...
2014. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem, mert még ha csak most kezdi a 12. évet... akkor még 1 évig együtt lesztek.
2014. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha mindketten szeretnétek, akkor nem lesz vége.

Először is, ez a helyzet még csak egy év múlva lesz, tehát addig lehet, hogy egyébként is összevesztek.

Ha addigra még együtt lesztek, akkor szerintem egy évet simán ki lehet bírni. És ez ugye nem is 12 hónap, mert csak az iskolaévre vonatkozik.

Igazából a barátnődön fog múlni, hogy mennyire változik majd meg, milyen hatással lesz rá az új környezet, az új ismerősök.

2014. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Jaj, most olvastam az utolsó mondatodat!

Gáz!

Ez a lány már most nem akar veled lenni, ha már azt tervezi, hogy egy év múlva, hogyan legyen vége.

2014. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Nyilvánvaló, hogy másokkal szeretne szexelni. Szerintem próbáld meg legalább időszakos dugásokra megtartani.
2014. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön erre gondolni szerintem, hogy vége lesz a kapcsolatotoknak, nekem gimnáziumba volt egy srác osztálytársam, a barátnőjével 3 évig voltak így, 220 km távolságban egymástól, aztán leérettségiztünk, egy városban folytatták az életüket és azóta is együtt vannak, immár kb. 5-6 éve! Szóval fel a fejjel! ;)

Én azt gondolom, hogy minden csak hozzáállás kérdése, na meg persze emberfüggő is a dolog, mert személy szerint én alkalmatlan lennék egy távkapcsolatra, de persze nem mindenki ugyanolyan. Írtad, hogy beszéltél erről a barátnőddel és azt mondta nem lesz sok ideje, stb., nem akarok vészmadár lenni, de nem ez lenne a megfelelő hozzáállás, hogy még el sem ment, de már a kibúvókat keresi. Biztos, hogy szilárd alapokon nyugszik a kapcsolatotok? Nem akarlak megbántani, csak szerintem ez a hozzáállás a részéről nem túl pozitív. Alapból nem ment még el, nem is tudja mi milyen lesz ott, mire lesz ideje és mire nem, mennyi szabadideje lesz, stb. Nyilván ez majd ott fog kiderülni és ott fogja meglátni. Egyébként szerintem ha a két fél akarja, simán működhet így is a kapcsolat, csak tenni kell érte! :)

Remélem a lehető legpozitívabban alakul majd a történetetek! :)


21/L

2014. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki csak ez az ürügye a szakításra. Mi az, hogy te felutaznál hozzá minden hétvégente, de neki nincs 1 napra rád? Én is voltam egyeteista, ráadásul a Corvinus gazd-infóján tanultam, de a páromra mindig volt időm. Sőt a vizsgaidőszakon kívül a hétvégém mindig szabad volt.
2014. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!