Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csupán arra vagyok kiváncsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán arra vagyok kiváncsi, hogy van e vlmi tanácsotok/véleményetek? (hosszú lesz, de megéri elolvasni: ) ) L/12

Figyelt kérdés

csináltam egy kamu facet szórakozásból, meg h össze jöjjek helyes pasikkal. tök jól alakult, volt jó pár pasim egyszerre, és mind nagyon helyes volt. egyszer ráírtam egy Ricsi nevű gyerekre(F/19). csak néha, néha bszélgettünk, aztán egyre többet, tök jó haverok lettünk. ugy döntöttem, hogy nem verem át...akkor még nem tudtam h miért. már minden nap bszélgettünk, reggel rámírt h "jó reggelt :*" aztán mindig éppen hogy beértem a suliba, mert annyit bszélgettünk. suli után rohantam haza h tudjak vele bszélni, és 10-11-ig csevegtünk. mikor rovot kaptam a suliban, az volt az első mondatom, hogy haza akarok menni, bszélni a ricsivel...

egyik nap azt irta nekem h:Am tök jó vagynekem mert ezért imádlak mert veled lehet hülyülni meg bármit elpanaszolhatom magam neked mert megbizok benne vevö vagy humora meg minden szoval ezért imádlak <3.

utána meg ezt: Há de most komolyan mondom nem tudom hogykerültél az éltembe de áldom azt napom amikor megismertelek és ha kivánhatnék 3at az 1 az lenne hogy mindig a barátom maradj :*.

először irta h imád. kicsit elszomorodtam..mert megkedveltem nagyon..és féltem h csak barátként szeret.ezután egy pár nappal ott aludtam a bnőmnél, és vibereztünk a ricsivel,,életem legjobb hétvégéje volt (május 31.). a bnőmmel folyton bszélgetett utána, és nem mondták el h miről. hétfő este 10-kor (június 1.) bevallotta h nagyon tetszem neki...lese fagyott a mosoly az arcomról, a bnőm azt mondta h beleszerettem, és nem akartam elhinni.

elmentem balcsira, és mesélt rólam egy haverjának, és mondta a haverja h fake vagyok...junius 10.-én szakítottunk. ráírtam az igaziról, és mondtam neki h mindennél jobban szeretem, de 12 vagyok, szval ez a kapcsolat esélytelen volt, és az is baj volt h hazudtam neki...

lelkileg összetörtem..mai napig sírok minden éjjel, és hallgatom a depis zenéket, folyton ő jár a fejemben, és mindenről ő jut az eszembe. többször is álmodok róla, h egy csajjal sétál kézen fogva, és mikor elköszönnek megcsókolja, meg h a facemat nézi, és felhív éjjel sírva h hiányzom neki stb..

nem tudok mit kezdeni magammal...mostmár egy kicsit jobban érzem magam..de még mindig romokban vagyok.

tudom h én csesztem el, és h hülye voltam...de nem bántam meg h ráírtam, mert életem legjobb döntése volt, mert ez a 3 hónap (július 6-június 9-ig)életem legjobb időszaka volt...csak kár h vége: (


2014. júl. 23. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Detto...
2014. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
julcsikám menj babázni majd 5 5 6 év múlva visszatérünk erre
2014. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ez tudod nem olyan egyszerű... ha tehetném, hidd el megtenném..
2014. júl. 23. 15:25
 4/17 A kérdező kommentje:
ja bocsi, azt kihagytam h minden fiuval, lánnyal megszakítottam a kapcsolatot, és csak vele bszélgettem, már akkor, mikor még csak ott tartottunk, h legjobb haverok vagyunk..
2014. júl. 23. 15:26
 5/17 anonim ***** válasza:

Junius-julius 1 honap.


Mit akarsz egy 19 evestol? Gondolom azt ugye tudod, hogy a szexet 14 ev alattival a torveny bunteti.


Mit keresel facen es itt? Ha jol tudom 13 ev a korhatar a gyaki ezen reszehez meg 18...



Inkabb kerj anyukadtol egy Ricsi nevu jatekmackot.

2014. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

A tanácsom az, hogy felejtsd el, úgy ahogy van. Hazudtál neki és sokkal fiatalabb vagy, ebből már nem lesz semmi.

Pár év múlva már lesznek normális kapcsolataid, de ez igazából nem is volt az, de legalább megtanultad, hogy ne hazudozz, a későbbiekben ez még jól fog jönni!

Ezen kívül meggyezheted, hogy mik voltak azok a jellemvonásaid amik tetszettek neki, mert valószínűleg a későbbiekben is azok fognak tetszeni a fiúknak.

Gondolj rá tapasztalatként. Elhiszem, hogy fáj mert lényegében most egy "álomvilágod" tört össze, de mivel elismered, hogy a te hibádból, legalább jó úton vagy.


A gonosz rész pedig, hogy figyelj a hónapok neveire és sorrendjére ...

2014. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tudom hogy milyen ez. De túl fiatal vagy ehhez, felejtsd el. Megértem hogy nehéz, de muszáj lesz. Idővel rendbejössz
2014. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
bocsi, nem figyeltem *Aprilis .
2014. júl. 23. 15:40
 9/17 A kérdező kommentje:
De ő más volt, mint a többi fiu..mindig megnevettetett, nagy volt az egója, ugy becéztük h egó manó:D folyton hülyéskedett, de komolyan is lehetett vele bszélgetni, és volt h aranyosakat, szépeket mondott nekem:( voltal kisebb vitáink, de mindig megbeszéltük. és volt h össze vesztünk, és éjszaka felhivott h mindennél jobban szeret:(
2014. júl. 23. 15:43
 10/17 A kérdező kommentje:
és tudom h nagy a kor külömbség, és ha összejöttünk volna, felis jelenhették volna pedofilitásért..éseszembe se jutott h mi szexszeljunk-.- ...
2014. júl. 23. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!