Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak én vagyok a hibás? Mit tegyek? (hosszu, de kell a tanácsotok)

Figyelt kérdés

1éve van baratom,az eleje az tök szupi volt,minden jo volt a kapcsolat is a szex is ,még mondtam is a barátnőimnek,hogy az szinte hihetetlen,h mennyire meg értsük egymást.

De az utóbbi 3hónapban valami elromlott.Elkezdett fel csesződni ha a barátnöimmel 7köznap beakartam menni a központba ,vagy ha jöttek hozzam nem tetszett neki,mindig fel csesződött ,ha rám irt egy pasi vagy ha nélküle szerettem volna bulizni menni( nagyon ritkan volt ilyen) Ha meséltem neki valamit akkor ,nem is figyelt azt mondta hogy en ezt nem is mondtam el neki...a szex is le csökkent ,az sem volt mindig a legjobb.Sokszor szakitani akartunk,de végül kibékültünk,de aztan megint össze vesztünk,mert azt állitotta,hogy én mosolyogtam pasikra,meg már ha beszeltem valakivel hisztizett..Én meg eközben talaltam egy pasit aki joval idössebb nallam (7év)akivel jol eltudtam beszelgetni,ugy éreztem meg ért engem,smsztünk is ,elmondthattam neki olyan dolgokat amit a baratomnak nem.Sokszor volt olyan hogy ugy éreztem a baratomtol kell engem meg védeni,mert sokszor ordibalt is rám 7végenként.És ezzel a másik pasival taliztam is 2x volt csók is ,de akkor én rájöttem,h ck baratként tekintek rá és befejeztem vele,de a baratommal végül vége lett mindennek.Egy ideig nem is beszeltünk ,de en majd bele haltam a hianyaba ,csak sirni volt kedvem,mert szeretem,és ma fel hivott hogy vissza adjuk egymasnak a cuccaink meg hogy hianyzok neki,talalkoztunk is mondta h szeret csak valami nem engedi h velem legyen en ezt el is fogadtam,majd utanna mondta h na béküljünk ki ,mert imád,és ezutan szexeltünk ,majd miutan befejeztük ugy éreztem leszar engem ,meg olyan érzésem van h semmi se lesz olyan ,mint amilyen volt valamikor..Nem tudom mit tegyek..Lelki furdalasom van,mert tudom ,h en vok a hibás.17 vagyok a baratom 18


2012. jún. 19. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy 3. személy a dologban. Bocs 4.
2012. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg h ő komolyan akarja-e a dolgot..és h te nem vagy benne biztos, de szereted..beszéljétek meg :$ mást nem ok mondaani :$
2012. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább koncentrálj a tanulásra. Érzelmileg (sem agyilag) nem vagy érett egy kapcsolathoz. De a barátod sem.
2012. jún. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogalmazd meg 3 sorban a regényed. Nem olvasunk szófosást.
2012. jún. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!