Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiúval sem éri meg őszinté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval sem éri meg őszintének lenni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 18:48
1 2 3
 1/21 RootedRainbow ***** válasza:
De
2014. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Deee....(?)
2014. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az egész kapcsolat vagy akár randizás alatt hazudni érdemes?
2014. júl. 23. 18:48
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát, ha nekem hazudik egy csaj, repül. Fordítva is ez a helyzet: ha hazudok, megérdemlem, ha kidob a barátnőm

23F

2014. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ugyan miért ne lenne érdemes, talán jobb hazugságokra építeni egy kapcsolatot?
2014. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

hát nálam ha kiderül, hogy csaj végig hazudta az ismerkedést és a randikat akkor sajnos felejtős...hűség, bizalom, őszinteség ez a kapcsolat alapja...és nem bízott meg bennem ezért nem volt őszinte nagyon rosszul esik...


21F

2014. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mert úgy látom egy ismerkedés alatt mindenki megjátssza magát a jobb arcát mutatja. Én őszinte voltam mindig, nem is értem el vele semmit.
2014. júl. 23. 18:52
 8/21 anonim ***** válasza:
én inkább őszinte vagyok minden esetben minthogy hamis oldalt mutassak, sajnos sokszor túl őszinte, mert olyat is elmondok amit nem illik...de ha rákérdeznek nem fogok hazudni! ha valaki megszeret engem szeressen meg ne azt a hazugságot amit mondtam neki!
2014. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az hogy szarul tudsz választani az nem a pasik hibája.
2014. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Attól függ mit mondasz el, mert pl. milyen alakút sz*rtál reggel, vagy az előző pasid hányszor vágott análba első randikon nem nyertes témák.
2014. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!