Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már úgy, hogy túl jó hozzátok képest egy adott illető, és az exét soha nem szárnyaljátok túl? Hogy féltek csalódást fogtok okozni, hogy nem kellesz majd ezért?

Figyelt kérdés

Emiatt nem merek belekezdeni egy kapcsolatba,elvileg együtt vagyunk,de még vissza léphetek. Én nem vagyok olyan kommunikatív mint ő. Láttam az előző barátnőjét,aki szintén nagyon extrovertált és még szép is!

Én elég csendes vagyok, nem is érzem magam olyan szépnek,szerintem csalódni fog bennem mert biztos mást hisz rólam. Nagyon ideges vagyok... nem tudom,hogy mit tegyek


2014. júl. 23. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele
2014. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

A kettőt két külön embernél igen,egyben nem.

Amikor pl. hasonlítgatnak a "szuperex"-hez,aki mindenben az első volt,akkor nem is csoda.


A másodiknál meg arra kell gondolni,hogy "Lehet,de mégis velem van" :)

2014. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem megmondom neki,hogy maradjunk barátok, nem érzem magam alkalmasnak erre a kapcsoltra, úgy gondolom nekem nem is való kapcsoalt..ki ver a víz már a szótól is
2014. júl. 23. 21:12
 4/6 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

De miért,hogyha neki kellenél?

Ő nem tudhatja jobban,hogy mit szeretne?


Az már más,bár szerintem igazából ezt csak miatta érzed.

2014. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz legbelül kapcsolatot, akkor valóban jobb, ha elállsz tőle. Viszont csupán a félelmek miatt butaság lenne kihagyni a lehetőséget, hogy boldog légy valakinek az oldalán.
2014. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen én még mindig azt érzem néha. de ő szóban emlegeti is, h a többi nő jobb, vagy rosszabb volt.


Viszont, ha szereted, és ő is szeretne veled lenni, ne hasonlítgasd magad se az exéhez, se más nőkhöz.


Nem tudhatod, h ő mit érez, ha nem ad rá okot, h szorongj, én adnék egy esélyt. Fogadd el, és örülj, h te kellesz neki.

2014. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!