Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt ti is jó ötletnek tartjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti is jó ötletnek tartjátok? Ennyi pasi után?

Figyelt kérdés

Télen vége lett egy 2 éves kapcsolatomnak. Ezután randizgattam, majd szerelmes lettem, de a srác egy bizonyos ok miatt szakított velem. Őutána nem maradt meg mellettem senki, nem tudok szeretni, nem tetszik senki, nem akarok kapcsolatot, mert úgy érzem túl sok fiúval randiztam, kavartam, rendet akarok tenni az életemben. Ti ugyanígy cselekednétek mint én, h egy bizonyos időn belül nem, és azért sem akartok kapcsolatot, és nem is lesz? Jó ötlet h szüneteljek egy kicsit?

17L


2014. júl. 23. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
érzelmek nélkül a legjobb :) F
2014. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy neked így lesz jó, akkor csináld. De önmagadnak ne mondj ellent.
2014. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagysz a japcsikatokra akkor jo otlet :)
2014. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kellhet egy kis szünet, de nem kapcsolhatod ki a dolgot örökre... Társas lény az ember, vagy mi.
2014. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mi hogyan cselekednénk, hanem hogy te hogy érzed jónak. Ha úgy érzed, most nincs szükséged senkire, és unod ezt a randizós, ismerkedős dolgot, akkor szünetelj.
2014. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden képen szünetelj,főleg ha úgy érzed.

Az magadban rendet teszel, úgy leszel boldog, kiegyensúlyozott.


Te még 17 vagy, szóval nem is muszáj, h pasid legyen. Fiata vagy, és élvezd ezt az időszakot.

2014. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kimondottan jó ötlet. Kell egy kis idő saját magadra is, hogy élj, és kiismerd magad, rájöjj hogy mit is akarsz pontosan a férfiaktól. De azért a kalandokat ne hagyd ki, ha van rá lehetőséged. ;)
2014. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!