Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy olyan legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence_028 kérdése:

Mit tegyek, hogy olyan legyen a barátnőm amilyen volt?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő több mint egy éve vagyunk együt és el vettem feleségűl de az utóbbi időben(1-2hónapja) olyanná vált ami nem megszokott szóljon kell, hogy mond lyuk fogja meg a kezem, ölel jen át vagy csokoljon meg most ezt ugy értem, hogy ha én nem tenném meg akkor szerintem egész nap mintha ott se lennék kicsit fura nagyon nagy a szerelmem pedig leültem vele sokszor beszelni de csak ígérget es ígérget mindha kicserélték volna es azt a nagy küzdést sem erzem nem kapok meg amiket megkaptam pedig en minden kívánságát teljesítem en nem kerek semmit csak hogy normalisan beszéljen velem meg ilyenek tudok tanácsot adni://?
2014. júl. 23. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami baja van.Úgy gondolon történt vele valami ami miatt most minden jelentéktelenné vált számára.Ülj le beszélni vele megint,és kérd meg hogy mondja el mi történt.Lehet hogy valami nyomasztja őt
2014. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Romantika!

Ha te újítasz, megleped, kedveskedsz neki, akkor vagy visszajönnek a régi dolgok, vagy az elsőnek van igaza, valami baj van...

2014. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert nálam is ez a helyzet, csak a fordítottja...


Eleinte zavart, de már tudom, h ez az igazi arca, és kb eddig bírta "megjátszani" a "legjobb" énjét, de ettől még nagyon szeret, csak már leszállt a rózsaszín köd.


Ülj le vele beszélni... Ha nagyon zavar az egész, akkor engedd el. Megváltoztatni nem fogod. Talán ha nyugodtan elmondod az érzéseidet megérti, és változtat.

2014. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen mindenki nagyon jókat mond de ki hagytam valamit en a lany nelkul nem tudok elni es o is igy van állítólag de o egyszer hazudot nekem es olyan dolgokat csinált amiket másoktól tudtam meg es ebből meg fel eve volt kb vita es nagy ossze vészes volt es lattam h nagyon megbánta meg minden de nagyot hanyatlott a bizalom de nagyon felépítettek ez közre játszhat? Nagyon szeretem le skarom elni vele az életet de bunkozik velem meg ilyenek de en nem birom mar ezt en nem nevelni akarom értetlenség is lehet? Mintha az apja lennek neha es olyanokat var el amiket en nem tehetek meg de o igen ez is nagyon zavar hogy uljek le vele bedzelni?
2014. júl. 23. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!