Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen vele?

Figyelt kérdés
soha nem volt stabil a kapcsolatunk, két havonta 5x szakítottunk és jöttünk össze. a nyár mindig jó, most minden szuper, viszont ő Debrecenben, én Pesten tanulok. jövőre érettségizem és orvosira készülök, félek, ha azzal kell foglalkoznom, hogy most épp jók vagyunk-e egymásnak vagy nem, akkor nem tudok teljes intenzitással a tanulásra figyelni és elrontom az egészet. az az igazság, hogy az embert imádom, de a kapcsolatunk olyan semmilyen, csak úgy van, lóg a levegőben és kész. ő már azt tervezi, hogy összeköltözünk és milyen színű lesz a háló és nekem ez sok, nagyon sok, lehet gonoszság, de nem értem miért kéne már rögtön úgy tervezni, hogy házasodunk. teljesen összekavarodtam, nem tudom mi legyen velünk, nem szeretném elveszíteni, mert szeretem, de sokszor csak bámulok ki a fejemből és úgy érzem megragadtam egy totál szürke és évekkel ezelőtt elrontott kapcsolatban (5 éve vagyunk együtt) előre is köszi. l/18
2014. júl. 23. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
ugyanezt mond el neki is. Meg kell értenie, hogy nem vagytok egy állásponton, és szerintem szükséged van nagyobb térre, egy kis szabadságra.
2014. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát őszintén szerintem szakíts, ez így már elég erőltetettnek tűnik. Sajnálom.
2014. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!