Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elakar menni filmezni a barátnőjével de ez nekem fura mert ép békülő félbe van velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez úgy van,hogy a barátnőmel el jutottunk a szakításig. De mégis együtt maradtunk aztmondja kezd megszeretni újra. De félek,hogy hátha megcsal ezért nem merem elengedni időt kér,hogy újra belémszeressen nemtudom mit tegyek.

2014. júl. 24. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést...
2014. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogyis mondjam attol félek,hogy megcsalna vagy ilyesmi
2014. júl. 24. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
micsoda?
2014. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a barátnőjével megcsalna a filmezésnél?
2014. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szakítani akart mert bunkó voltam vele de sikerült megváltoznom de időt kért hogy lássa hogy tényleg máslettem e de nem nagyon akarom hogy elmenjenek filmezni attol félek hogy megcsalna
2014. júl. 24. 13:04
 6/10 A kérdező kommentje:
A barátnőjének elég sok a fiu haverja meg ott a báttya
2014. júl. 24. 13:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem való neked barátnő...
2014. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tulajdon képpen nemis attol félek hogy megcsal hanem hogy a barátnője elmondta nemrég mindenféle k.vának meg r.bancnak meg olyant talált ki hogy terhes és igazábol a barátnőjét nemkedvelem
2014. júl. 24. 13:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Értem, tehát miután szakítottatok mert bunkó voltál vele, de kaptál időt hogy megváltozz, most bele akarsz szólni, hogy kivel lóg, pláne egy másik lányról van szó, és attól is félsz, hogy megcsal?Gratulálok.Ha nincs bizalom, miért is akarsz vele lenni?
2014. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aszem igazadvan
2014. júl. 24. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!