Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rég lett vége a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég lett vége a kapcsolatomnak, holnap találkozok vele hogy le szárjuk végleg! Nagyon bombán nézzek ki, vagy lássa rajtam hogy mit tett velem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem

fáj, és nem akarom elveszíteni


2014. júl. 24. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nézz ki jól. Téged nem visel meg. Meg am' is, ha látja rajtad, nem változna semmit sem szerintem, inkább lássa azt, mit veszít.
2014. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet csak egyszerűen elválni egymástól?
2014. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszmázzál már. Vége van, nem?
2014. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a még találkozni h lezárjuk meg hasonlók marhaságok. felesleges körök.
2014. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne öltözz ki túlságosan (ne legyél "nagyon bomba"), de az sem jó, ha megjelensz smink nélkül, kócosan, szétsírt szemekkel, főleg ha még túl is játszod ezt az egész "nézd mit tettél velem" dolgot... ha rájön hogy mi is ezzel a célod, csak kiröhögni fog. Főleg, hogy - ha jól veszem ki - ő szakított.

Törődj bele, hogy ennek sajnos vége... jelenj meg a normális külsőddel. Amúgy is, ha érzelmeket akarsz kiváltani belőle (amire nem túl sok esély van, be kell hogy lásd), azt maximum így tudod elérni.. azzal aki vagy/akivel eddig együtt volt a srác.

Felesleges túlgondolni és -tervezni a dolgokat most már..

2014. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább felhívnám a helyedben, hogy ne találkozzunk. Valószínűleg csak kihasználna és otthagyna.
2014. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!