Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20-35 srácok! Volt már olyan...

20-35 srácok! Volt már olyan élményetek, hogy megnézett/közeledni próbált/ belétek esett/szerelmet vallott/szex ajánlatot tett nektek homár srác? Hogy reagáltátok le? Mi lett a sztori vége?

Figyelt kérdés

Ilyesmiről nagyon kevés helyen lehet olvasni, nyilván senki nem gondol rá jó szívvel, és nem reklámozza, pedig léteznek ilyen esetek. Engem érdekelne, mert engem is érint a dolog.

Kösz a válaszokat! :)


2013. okt. 1. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elástam:))
2013. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Volt..valahonnan megtudta a számom és szerelmes sms-eket küldött meg jóéjtpuszikat :D

Egy darabig még szórakoztató volt,aztán meguntam és elküldtem a kúva anyjába.

2013. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hány évesek voltatok?
2013. okt. 1. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:
28-29 voltam kb
2013. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Volt.Megismerkedtem a homárral bár nem tudtam hogy búza.Bár furcsálottam, hogy állandóan veregeti a vállam meg a hátam és néha simogat.Azt hittem haverságból teszi.Erre az ismerősei mondják, hogy homokos.Undorító.Gusztustalanok
2013. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Azóta is a kék osztrigába járunk :$
2013. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt, tobbszor is. Megmondtam hogy sajnos ez nem fog mukodni,es ennyi.
2013. okt. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Én egyszer hallottam valami olyasmit (most utálni fogtok), hogy azokra buknak a homárok, akik szintén nem 100 % heterok. Szóval hogy a hajlam megvan rá.
2013. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nem történt ilyen, persze itthon elég nagy a homofóboktól való félelem...


Az utóbbi 20 évböl ezekre emlékszem vissza:


Bécsben egyszer zsenge és szüzies 21 éves koromban leszólitott egy egykorú (és valóban, igen jól kinézö) olasz srác az utcán, kicsit dumált velem, és alig akart elmenni (mármint nem volt durva, csak nagyon látszott, hogy szeretné, ha elfogadnám az ajánlatát, én meg nem akartam túl bunkó lenni)


Évekkel késöbb ugyanott egy kicsit idösebb (40) férfi pár elkezdtek haverkodni velem, meg dumálni, egyszer elhivtak találkozni de asszem végül nem mentem. Most már tudom, hogy egyszerüen vonzó voltam nekik, és sztem amiatt, hogy különben szivesen dumáltam velük (is) nem vágák, hogy szexuálisan nem vagyok érdekelt:)


Berlinben egy 'távoli kollégám' elhívott sörözni, közben elmondta, hogy ö meleg (mire mondtam, h én nem). Miután ez után az este után már nem akart eljönni velem sehová (más városrészben dolgoztunk, laktunk), csak utólag esett le nekem, hogy ez igazából randi lett volna részéröl, csak nem vettem észre...


Berlin az elég laza hely:) (Hoch, Herr Wowereit:) egyszer kaptam egy telefonszámot egy pincértöl(café schwarzenberg, egy enyhén szivárványos kávéhaz), máskor egy hajnalig tartó buliban meg egy kissé részeg srác elég nyiltan flörtölgetett velem, simogatta a kezem meg ilyenek, ráadásul a barátja is a teremben volt - inkább röhögtem rajta, aztán elmentem egy barátnöjével... most nem azért, de a csaj reggel (józanon) olyan bunkó volt, hogy inkább a sráccal mentem volna:p


Szóval vannak ilyenek, de ugyanolyannak veszem, minthogyha egy olyan ember nyomul rád, aki tényleg nem jön be neked: értésére kell adni, ennyi...

2013. okt. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes srác lehetsz! :)
2013. okt. 17. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!