Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam el egy 22 éves srácnak hogy szerelmes vagyok belé én sajnos csak 14 vagyok de 16-nak látszom és eléggé felnőttes vagyok és voltam is!! hogyan mondjam el neki hogy szerelmes vagyok belé???

2014. júl. 24. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha "felnőttes" lennél, akkor nem használnád ezt a szót. Egyébként értelmes 22 éves nem kezd 14 évessel.
2014. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sehogy!Nem vallunk szerelmet egy srácnak,akit nem is ismerünk,csak tetszik!
2014. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ő is utaltrá régebben hogy tetszem neki csak akkor még nem tudtam mit érzek íránta!!
2014. júl. 24. 16:54
 4/16 anonim ***** válasza:
Írj neki egy szép érzelmes levelet,amibe benne van a lényeg. Boccs a hülye ötletért,de tippem sincs mit csinálj.. nehéz eset. Talán valld be neki személyesen,ha jófej megérti,ha nem,akkor se aggódj,legalább kiderül,hogy egy paraszt. Azután biztos kiábrándulsz belőle. Egyébként milyen sűrűn találkoztok? Ő hogy viszonyul hozzád?
2014. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves második igen is ismerem őt miből veszed hogy nem ismerem őt?????
2014. júl. 24. 16:55
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik sajnos nem találkozunk sűrűn mivel meg kellet szakítani a találkozásokat mert nem tudtunk megoldani hogy találkozunk!!
2014. júl. 24. 16:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Helyesírás egyes... Felnőttes, pff!
2014. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom kedves kérdező de hála a jó égnek, mit akarnál egy 22-évestől?

Akkor lehetne csak félni valód, ha komolyan venne, örülj, hogy megúsztad ennyivel...

A Te korodban ez rengeteg, az a 8-év, de ha 18 lennél ő meg 26-akkor már valami...

Légy türelmes nem kell olyan gyorsan felnőni...

2014. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8-as,az osztálytársam egy 30 feletti pasival jár, és van a hapsinak egy 10 éves gyereke. 14 évesek vagyunk..

#4-es voltam :p

2014. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

jól van 4, 9-es, de én erre nem lennék olyan büszke, biztos sok közös témájuk van.. :DD

Együtt meg a 10-éves fiáért, és a 14-éves barátnédért a suliba aztán mennek a játszóra... :DD

Végül is megértem nem rossz taktika, ki az a feleség aki egy

14-éves lányra lenne féltékeny...

Így kell csinálni!

2014. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!