Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg Neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg Neki, hogy nem az vagyok, akinek hisz és nem vagyok gazdag? Nagy galibát csináltam?

Figyelt kérdés

Külföldön voltam 10 napot, az adott ország egyik legjobb és legdrágább hoteljében. A szülinapomra kaptam, hogy az unokatesóm és a szülei elvittek (ők tényleg gazdagok) magukkal.

Ott megismerkedtem egy sráccal, aki külsőre tökéletes volt, a legtöbben odavoltak érte, mindenhol magára vonta a figyelmet. A medencénél beszélgetni kezdtünk és nem akartam, hogy tudja, az én szüleim átlagosak (anya tanárnő, apa egy irodában dolgozik), azután, amiket ő mesélt az életéről. Kitaláltam egy életet, ami hasonlított az övéhez... Fényűzés, bulik, utazások, gazdagság. Vagyis egyáltalán nem olyan, mint az enyém.

Eléggé közel kerültem hozzá, annyira, mint még senkihez (ezelőtt nem is csókolóztam, sosem viselkedtek úgy velem, ahogy ő). Nem hittem, hogy lesz folytatás, de ő szeretné. Mondtam, hogy a szüleim nem nagyon szeretik, ha egyedül repülök, erre azt írta, hogy ez nem baj, bármikor ide tud jönni, amikor csak szeretném, de ha a barátnőimmel vagyok valahol külföldön, ott is összefuthatunk.


Annyira rossz ez, mert én nem ezt akartam, de azt hittem, ha nem olyannak gondol, mint ő, vagy az ismerősei, nem lenne rám kíváncsi...


2014. júl. 22. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szegény srácot jól átverted. Nem az a baj, hogy nem vagy gazdag hanem, hogy hazudtál.
2014. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én nem így akartam ezt az egészet.
2014. júl. 22. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Ja, ha te nem így akartad, akkor mindjárt más...

Erre rákeféltél.

2014. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az számít ,hogy nem akartál hazudni hanem az ,hogy kamuztál. Talán ki tudod magyarázni a körülményekre hivatkozva de szerintem ezt sajnos buktad.
2014. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mast nem tudsz csinalni, csak megmondod neki az igazat. A legrosszabb, ami tortenhet az az, h nem all veled szoba, es akkor kaptal egy lecket egesz eletre, h ne kamuzz, m elobb-utobb kiderulnek a dolgok. Ezek utan jobb tiszta vizet onteni a poharba...
2014. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél őszinte :) ha összejöttök akkor téged szeressen meg, ne a hamis oldalt ami nem is létezik...


21F

2014. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!