Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? A barátommal 1 hete vagyunk együtt, mikor szexelünk jó minden ahogy elkezdjük az is csak az a baj hogy megvárja míg elélvezek és utána 1,2 perc múlva abba haggya anélkül hogy ő is elélvezett volna . Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán tartalékolja még egy menetre az erejét. Az, hogy Téged "előreenged", az jó!
2011. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, inkább a fordítottjáról szoktak panaszkodni a nők. De ráveheted hogy folytassa nyugodtan, vagy rántsd le manuálisan, vagy ahogy akarod mittomén.
2011. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miért nem tőle kérdezed meg??? ő a barátod, csak ő tudja, miért csinálja
2011. márc. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy azt mondja hogy ő is elment pedig tudom hogy nem én százszázalékig oda teszem magam de idegesít hogy ő miért nem élvezi úgy mint én . lehetséges hogy velem van a baj?
2011. márc. 19. 10:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy az,hogy egy hete vagytok együtt,és már szexeltek,vagy egyszerűen nem megy neki.
2011. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én akartam hogy várjunk. de csak addig nyulkált meg piszkálgatott hogy inkább feladtam.akkor is ő akarta a legjobban és mégsem élvezte.
2011. márc. 19. 11:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vissza kell fogja magát előfordul a száraz orgazmus. Nem spriccel.
2011. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehetséges magömlés nélüli orgazmus, de azt tanulni kell, ritkán jön spontán. Örülj neki, hogy megvár, a kapcsolatok nagyrészében gond a korai magömlés.
2011. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintetek ídővel ő is élvezni fogja???
2011. márc. 19. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!