Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyit szeretnék kérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyit szeretnék kérdezni hogy mi a véleményetek arrol hogy ha egy 15 éves lánynak (azaz nekem) egy 23 éves fiú tetszik?

Figyelt kérdés
Már rég ismerem jól ki jövünk és nagyon sokat vagyunk együtt beszélgetni szoktunk semmi extra! És nem tudom hogy meg mondjam-e neki hogy nagyon tetszik vagy inkább ne mondjam el neki és felejtsem el hogy köztünk lesz valami? Am nem a szexre menne mert ismerem:)

2014. júl. 25. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben voltam régebben, féltem, hogy azért nem kellek majd a mostani barátomnak, mert majdnem 5 év van köztünk

inkább várd meg, amíg valamilyen jeleket ad, hogy te is tetszel neki, mert ha így a tudtára adod rámehet a barátságotok :)

sok sikert :)

2014. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

"Nem menne szexre mert ismerem" :DD

Ebben azèrt ne legyèl olyan bisztos!

2014. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hááát, azért egy 8 évvel fiatalabb leánykát én csak kúrni tartanék 23 évesen. Jó eséllyel egyetemista vagy dolgozik, te meg még tanulsz és fogsz is évekig, mit tervezzen veled? De ha jó a púzód, kifugázza biztosan.
2014. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. júl. 25. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:

# 3 - as büszke lehetsz magadra :D

23 évesen inkább a jövőt kéne tervezni, nem kihasználni a lányokat :)

2014. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az más kérdés, hogy én mit tanácsolnék egy 23 évesnek. Én akkor, 1997-ben ismertem meg a feleségemet :)


Azért azt nem mondanám, hogy a kislányokat csak úgy kihasználná bárki. Akarják ők, hogy ki legyenek használva.

2014. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!