Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal ezért?

Figyelt kérdés
Ha azt mondaná hogy szerelem nincs de van szeretet. Nagyon szeret és szerinte ez az igazi mély érzés. 5 éve vagyunk együtt. De néha meg olyan szenvedéllyel csókol utána a szemembe néz és azt mondja nagyon szeret. Nagyon sokat romantikázunk még most is.
2014. júl. 25. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Te nő vagy, mi?
2014. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor ott semmi sincs,se szerelem,se szeretet.
2014. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pff, a szerelem nem a csúcs, az csak egy fokozat, ami felett az önzetlen szeretet áll.

Ha neked egy múlandó dolog kell, akkor keress újat, akkor meg fogod kapni, csak kérdés, hogy eljutsz az újjal is olyan szintre, mint ezzel az odaadó sráccal.

2014. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom.. én nem hagynám el a páromat mert jobban szeretem bárminél, de nagyon fájna ha ilyet mondana és biztos sírnék is miatta. de ha van romantika meg minden, talán öt év távlatában ez már rendben van.
2014. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a baratodnak igaza van, nalunk is hasonlo a helyzet.

persze, lehet hogy nekem is kicsit rosszul esne, hogy mar nem szerelemmel szeret, nem ugy mint regen, de attol meg biztosan nem szakitanek emiatt. :)

2014. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úúú ha a párom tudná a különbséget a szerelem és a szeretet között, és öt év után bevallaná, hogy szeretettel szeret... én a helyedben nemhogy nem szakítanék, hanem sürgősen hozzá akarnék menni. Ez az a típus, aki nem fog negyvenöt évesen beleszerelmesedni a titkárnőjébe és lelépni, mert tudja, hogy az "csak" szerelem. Téged pedig szeret. Mázlista vagy!
2014. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tuti nekem is nagyon rosszul esne...de...a szerelem minden kapcsolatból elmúlik egy idő után(statisztikák szerint 3 év a max).ezt követi a nagyon mély szeretet,amire nem mindneki képes.sőt...képes felrúgni a legtöbb ember a kapcsolatot a szerelem elmúltával,és újra szerelembe esni valakivel,ami aztán szintén el fog múlni és jön egy újabb szerelem....és ez így megy a végtelenségig...a barátod nem ilyen.becsüld meg nagyon,én csak annyit tanácsolhatok neked kedves kérdező.megtehette volna h a szerelem elmúltával elhagy,és keres egy újabb szerelmet,de nem így történt.ez becsülendő,és nagyon ritka.
2014. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!