Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mi lenne az a vétség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lenne az a vétség, amiért feltétlenül szakítanátok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Mondjuk a megcsaláson kívül.

2014. febr. 27. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha megüt, megöl valakit, akarattal bántja akár érzelmileg is a családomat. Hirtelen ennyi jut eszembe.
2014. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha irányítani akarna, és megszabná mit tegyek akkor a lába sem érné a földet kifelé
2014. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen van... fizikai bántalmazás (bárkit), drog, még a cigi is ha mellettem rászokik, eleve nem jönnék össze dohányos emberrel. Nem figyel rám a szexben, csak a saját kielégülése érdekli, vagy látom, hogy az enyém nem hozza lázba. Igénytelenség kinézetben vagy a lakókörnyezetében, ami őt nem zavarja...
2014. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha iszonyatosan lusta és nincsenek céljai.
2014. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha megszégyenít vagy kinevet, főleg mások előtt.
2014. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megcsalás

Lelki bántalmazás huzamosabb ideig, a megbánás legcsekélyebb jele nélkül


Fizikai erőszak - megüt, megver. (már 1 pofon után kidobnám, pedig házasok vagyunk.) (volt erre példa korábbi kapcsolatomban, szóval nem csak a szám nagy. Azt a pasit is kidobtam miután megcsalt és még meg is ütött amikor kimondtam hogy legyen vége. Persze ledöbbent rajta hogy vissza mertem ütni, meg ordítozott...de nem érdekelt)


Ha olyan függősége van (alkoholizmus,drog,játék) amiről NEM AKAR leszokni. (Ha látom rajta hogy le akar akkor mellette vagyok és segítem, támogatom.)


ilyenek.


Egyébként meg elég jól ismerem és pl tudom hogy sose fordulnának elő ezek a dolgok, és az sem hogy pl nem törődik velem vagy a haverjait előtérbe helyezi. Nálunk ilyen nincs. Van a házastárs, van a család, és vannak a barátok. És senki nincs pl elhanyagolva:)

2014. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
he nem vesz komolyan. időbe kerül rájönni meg elhinni, de aztán ott a vége.
2014. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha megüt engem szándékosan, lelkileg bántalmaz, megaláz. A játék és drogfüggőség zavar, de ezeket én is szoktam, szóval nem gond, ha a drog csak fű. Az alkoholizmus nagyon zavarna.
2014. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha megüt engem (vagy a hipotetikus gyerekemet).

Ha embert öl, és tehet róla (pl. azt nem számítanám ide, ha megy át a zöldön megengedett sebességgel, egy hülye gyalogos meg úgy dönt, hogy átmegy a piroson, és nem néz körbe).

Ha állatot kínoz.

Ha nyíltan megaláz mások előtt.

Ha vmi engem nagyon zavaró dolgot, amit már 1000x megbeszéltünk, 1001-edszerre sem tart észben - itt komolyabb dolgokra gondolok, pl. elhanyagolás vagy ha nem segítene semmit sem a házimunkában, ha mindketten dolgozunk, nem WC-ülőkére meg égve hagyott villanyra

Ha vmi olyan bűntényt követ el, ami rám is hatással van / belekever.

Ha vmi kétes anyagi döntést hoz úgy, hogy nem szól róla, és egyébként sem élünk jól (bár ez utóbbi azért nem a feltétlen kategória, attól függ, mi utána a reakciója).

2014. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha megverne ,vagy a csaladomra emelne a kezet..

Vagy ha at verne

2014. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!