Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás miatt este nem aludtam semmit. Mit tanácsoltok? Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Este még viszonylag könnyen elaludtam de felébredtem éjfélkor és folyton rá gondolok, hogy már nincs velem. 2 órát TV-ztem mire újra el bírtam aludni.
2011. febr. 27. 10:18
 1/4 Norb66 ***** válasza:
Nem fog egyik napról a másikra megtörténni a folyamat. Hosszú időbe fog telni mire elfelejted.
2011. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak ne arra gondolj, hogy milyen rossz neked, hanem próbálj az ellenkezőjére, hogy te azért is jól fogod magad érezni így is. Eleinte nehezebben fog menni, de aztán egyre jobb lesz. Élj társasági életet, ne hanyagold el magad, ismerj meg új embereket! Gondolj arra, hogy milyen különleges vagy és mennyien szeretnek téged!
2011. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igenis gondol rá, éld át a szenvedést, amennyire csak bírod, mert ennek most van itt az ideje. Sírd ki magad hallgass szomorú számokat, és ha meggyászoltad a kapcsolatot, engedd el. A gyászidőszakot te tudod, hogy mennyi kell, érezni fogod. Így tudsz megtisztulni a bánattól, nekem ez mindig bejött.
2011. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!