Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző vagyok, ha azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok, ha azért nem jönnék össze egy fióval, mert cigizik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, csak az a baj, hogy dohányzik, én meg undorítónak találom, rosszul vagyok a szagától, a füstjétől is szédülök meg hányingerem van meg minden...Meg ott van az is, hogy nem akarom véggnézni, ahogy tönkreteszi a szervezetét..Csak most olyan bűntudatom van emiatt, nem önzőség, hogy emiatt nem járnék vele? :(
2014. júl. 26. 15:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ez nem önzőség, engem is zavarna.
2014. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem az. Lehetnek igényeid. Velem már előfordult olyan, hogy egy férfival randit beszéltem meg, találkoztunk és ott előttem rágyújtott. Azonnal mondtam neki, hogy ez nálam kizáró ok, és otthagytam. Csak lesett.
2014. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

Én pont leszarnám, hogy kizáró ok a nőnek. Volt, hogy közölte, én meg otthagytam. Csak lesett.

Nem fogom megváltozni, ha majd Én akarom, akkor abbahagyom.


Amúgy nem önzőség. Neked ez elvárás. Mond meg neki. Lehet ő leteszi érted.

2014. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem, én sem jönnék össze cigiző nővel.
2014. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..Mondtam neki, hogy engem ez zavar és csak a szervezetét teszi vele tönkre, de azt mondta, hogy nem fog megváltozni senki miatt sem, meg hogy ez, hogy annyira káros az egészségre, csak az antidohányzók f_szsága és hogyha rákos lesz, az nem a cigitől van, hanem amúgy is az lett volna, stb...
2014. júl. 26. 18:28
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor ez eldőlt, nem lesz kapcsolat? :(
2014. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Pfff. Hát ilyen korlátolt gondolkodású idiótával jobb is ha nem jössz össze.
2014. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
18:37 úgy néz ki..:( pedig amúgy minden másban tökéletes lenne, csak ez az egy dolog zavart..T_T
2014. júl. 26. 19:45
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Miért lenne az? Van aki bírja a cigiző embereket és van aki nem. Csak te választod ki azt hogy kivel akarsz együtt lenni.
2014. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!